Kategorie pomocy


Aplikacja: Pytania i odpowiedzi

 • W przypadku aplikacji mobilnej Użytkownik ponosi koszty transmisji danych zgodny z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.

 • Zmieniłeś model telefonu i chcesz korzystać ze swojego konta SkyCash? Wystarczy, że ponownie pobierzesz i zainstalujesz aplikację na swoim telefonie.
  Jeśli posiadasz telefon z systemem:
  Android - zaloguj się do sklepu Google Play lub Huawei AppGallery i wpisz w wyszukiwarkę "SkyCash", następnie przejdź do pobrania zawartości aplikacji na swój telefon;
  iOS - zaloguj się do App Store i wpisz w wyszukiwarkę "SkyCash", następnie przejdź do pobrania zawartości aplikacji na swój telefon;

 • Absolutnie nie! Aplikacja SkyCash jest darmowa.

  Płatne są jedynie wybrane usługi, zgodnie z tabelą opłat i prowizji. Informacja o kosztach jest dostępna w naszym cenniku - Tabela opłat i prowizji

  Aplikację SkyCash pobierzesz bez dodatkowych opłat, zarówno w sklepie Google Play, AppGallery jak i App Store. W przypadku aplikacji mobilnej Użytkownik ponosi koszty transmisji danych zgodny z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.

 • Gdzie znajdę regulaminy związane z usługą SkyCash?

  Wszystkie regulaminy SkyCash dostępne są bezpośrednio w aplikacji oraz w dolnej części naszej strony www.skycash.com. 

 • Możesz zarejestrować się na dwa sposoby:

  1. Pobierz aplikację ze sklepu Google Play, AppGallery lub App Store. Wyszukaj „SkyCash” i zainstaluj go na  urządzeniu, z którego korzystasz. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji skorzystaj z opcji „Załóż konto”. Podaj numer telefonu, przepisz kod z sms, a następnie podaj resztę danych jak swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz zdefiniuj PIN do płatności. Zalecamy także zmianę hasła na własne.

  2. Skorzystaj z opcji „Załóż konto”, która jest dostępna na naszej stronie www.skycash.com. Podaj numer telefonu, przepisz kod z sms, a następnie podaj resztę danych jak swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz zdefiniuj PIN do płatności. Zalecamy także zmianę hasła na własne. Po rejestracji za pośrednictwem Portalu Użytkownika pobierz aplikację z zakładki „Doładuj konto” lub bezpośrednio w sklepie Google Play lub App Store.

  Pamiętaj, że obecnie w aplikacji SkyCash rejestracja możliwa jest tylko dla numerów telefonów zarejestrowanych w Polsce.

 • Możliwe, że już kiedyś rejestrowałeś się w naszym serwisie, np. za pomocą aplikacji SkyCash, mobiParking, Multikino, Helios lub IC Mobile Navigator. Wybierz przycisk "Zaloguj się" w aplikacji, wpisz swój numer telefonu w odpowiednie pole i kliknij przycisk "Nie pamiętam hasła". Jeśli rejestrowałeś się w naszym serwisie, na swój adres mailowy przypisany do konta SkyCash, otrzymasz formularz do zmiany hasła na nowe.

  W przypadku braku wiadomości ze zmianą hasła, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerami 22 403 8020 lub 22 403 8040 lub mailowo przy wykorzystaniu formularza zgłoszeniowego.

 • Urządzenie, na którym będzie instalowana aplikacja SkyCash powinno posiadać minimum oprogramowanie w wersji Android 4.4 lub iOS 8.0 lub nowsze.

 • Aplikacja SkyCash działa tylko na urządzeniach z systemem Android lub iOS.

 • Tak, wysokość salda jest przypisana do Twojego konta więc po ponownym zalogowaniu się do aplikacji, stan salda będzie dostępny taki jak przed usunięciem aplikacji z urządzenia mobilnego. Pamiętaj, że do swojego konta możesz również zalogować się na naszej stronie  www.skycash.com (w prawym górnym rogu)

 • Niestety nie. Obecnie w aplikacji SkyCash rejestracja możliwa jest tylko dla numerów telefonów zarejestrowanych w Polsce.

 • Tak. Z aplikacji SkyCash możesz korzystać od razu po zarejestrowaniu się, a do tego wymagamy tylko podstawowych danych.

  Numer PESEL wymagany jest dopiero w momencie, kiedy chcesz się zweryfikować i uzyskać instrument płatniczy Portmonetka+, a co za tym idzie, dodatkowe funkcje płatnicze w aplikacji (np. natychmiastowe transfery środków do innych użytkowników aplikacji lub wypłacanie gotówki w bankomatach). Należy wtedy w formularzu wybrać opcję "Nie posiadam numer PESEL"