Kategorie pomocy


Aplikacja: Pytania i odpowiedzi

 • 1) Po uruchomieniu aplikacji wybierz w menu "Ustawienia konta" a następnie "Zarządzanie kartami". Zobaczysz listę dodanych kart do konta SkyCash.

  2) Kliknij na kartę, która nie została jeszcze zweryfikowana. Następnie podaj kod CVV/CVC/CVC2 w celu tymczasowej blokady środków.

  3) Zaloguj się do swojego banku i sprawdź jaka kwota została zablokowana na Twojej karcie. Kwota z przedziału od 1zł do 5zł będzie widoczna w historii transakcji, nazwa sprzedawcy to SkyCash Poland S.A.

  4) Przepisz do aplikacji dokładną kwotę, która została zablokowana i kliknij przycisk "Weryfikuj". Po przepisaniu kwota blokady zostanie automatycznie zwrócona na Twój rachunek bankowy w czasie 3 dni roboczych.

  5) Karta została zweryfikowana.

  Czy wiesz że?

  Kartę płatniczą możesz zweryfikować również po zalogowaniu się na stronie skycash.com. W zakładce "Centrum kart" wybierz odnośnik "Weryfikuj" i wpisz swój kod CVV/CVC dostępny na odwrocie karty. Następnie sprawdź w historii swojego rachunku, jaką kwotę SkyCash zablokował na poczet weryfikacji karty i przepiszą ją dokładnie do okienka "Kwota blokady na karcie" i całość zakończ wybierając przycisk "Dalej".

 • Centrum Kart SkyCash oferuje usługę przypisania własnej karty płatniczej Visa lub MasterCard do numeru telefonu. Każdy użytkownik SkyCash posiadający kartę Visa lub MasterCard może zasilić portmonetkę poprzez aplikację 24h na dobę. Dzięki Centrum Kart SkyCash zasilenie własnego konta staje się jeszcze szybsze i wygodniejsze. Wszystkie dane kart użytkowników SkyCash przechowywane są zgodnie z najwyższymi, rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa. Wszystkie karty MasterCard zarejestrowane w SkyCash uczestniczą w świecie MasterCard Mobile. Po wpięciu karty MasterCard lub Maestro do SkyCash możesz korzystać ze Swojej karty w dowolnym systemie płatności oznaczonym MasterCard Mobile.

 • W każdej chwili, przez 24 h na dobę możesz dodać dowolną kartę do swojego konta SkyCash. Twoja karta jest rejestrowana zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Zasilanie konta SkyCash nigdy nie było tak proste i wygodne. Pamiętaj, że dodając kartę akceptujesz Regulamin Centrum Kart SkyCash. Jeśli rejestrujesz kartę MasterCard dołączasz do świata MasterCard Mobile.

  1) W głównym menu wybierz kafelek 'Twoje karty płatnicze'
  2) Następnie wybierz przycisk 'Dodaj kartę'
  3) Wpisz dane posiadacza karty płatniczej, numer karty i jej datę ważności, zatwierdź regulamin Centrum kart SkyCash i zakończ przyciskiem "Dodaj kartę".

 • Lista limitów

  • użytkownicy niezweryfikowani posiadają limit zasileń w kwocie 50PLN w danym miesiącu kalendarzowym;
  • blokada zasileń przez 24h od dokonania pierwszej transakcji dla użytkowników niezweryfikowanych;
  • użytkownicy, którzy zweryfikowali swoją kartę płatniczą, posiadają możliwość zasilenia konta SkyCash z Centrum Kart na kwotę 2000 zł w danym miesiącu kalendarzowym.
 • W przypadku aplikacji mobilnej Użytkownik ponosi koszty transmisji danych zgodny z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.

 • Zmieniłeś model telefonu i chcesz korzystać ze swojego konta SkyCash? Wystarczy, że ponownie pobierzesz i zainstalujesz aplikację na swoim telefonie.
  Jeśli posiadasz telefon z systemem:
  Android - zaloguj się do Sklepu Google Play i wpisz w wyszukiwarkę "SkyCash", następnie przejdź do pobrania zawartości aplikacji na swój telefon;
  iOS - zaloguj się do App Store i wpisz w wyszukiwarkę "SkyCash", następnie przejdź do pobrania zawartości aplikacji na swój telefon;
  Windows Phone - zaloguj się do Sklepu Windows Phone i wpisz w wyszukiwarkę "SkyCash", następnie przejdź do pobrania zawartości aplikacji na swój telefon;

  Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, skorzystaj z tematu pomocy "Jak zmienić/odzyskać hasło/PIN?"

 • Ile kosztuje korzystanie z usług SkyCash?

  Informacja o kosztach jest dostępna w naszym cenniku - Tabela opłat i prowizji

 • Gdzie znajdę regulaminy związane z usługą SkyCash?

  Regulamin Użytkownika SkyCash, jest dostępny pod odnośnikiem "Regulamin", w stopce naszej strony www.skycash.com. Znajdziesz tam również pozostałe regulaminy związane z usługami świadczonymi przez SkyCash Poland S.A.

 • Jak uzyskać fakturę za zakupione bilety i potwierdzenia za opłacone parkowania?

  Fakturę VAT za bilety komunikacji miejskiej jak i również przewoźnika PKP InterCity, Przewozy Regionalne, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Arriva i innych, Użytkownik może wystawić we własnym zakresie wprost z "Historii transakcji" po zalogowaniu się do panelu klienta na stronie www.skycash.com
  Podczas pierwszego wystawiania dokumentu, należy stworzyć profil fakturowy, który będzie można wybierać do wystawiania kolejnych faktur. W przypadku braku możliwości wystawienia faktury we własnym zakresie, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta SkyCash.

  Za opłaty związane z parkowaniem, dla użytkowników kont prywatnych, wystawiamy na życzenie raport parkowań. Działa on na zasadzie biletów/paragonów pobieranych z parkometru. Przedmiotowy raport można wygenerować we własnym zakresie. W tym celu należy zalogować się do swojego konta na stronie www.skycash.com i przejść do zakładki “Historia transakcji”. W sekcji “RAPORT PARKOWAŃ” widocznej po prawej stronie, należy wpisać numer rejestracyjny pojazdu (bez spacji) oraz wybrać zakres dat do wygenerowania raportu. Po zaznaczeniu formatu w jakim Użytkownik chce otrzymać raport pozostaje tylko wcisnąć przycisk “Pobierz”, a raport po chwili będzie gotowy do wglądu i ewentualnego wydrukowania.
  Opłaty parkingowe uiszczane na terenach należących do miast są wolne od podatku VAT, to daniny publiczne które nie podlegają opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług.
   

 • SkyCash nie udostępnia możliwości zapisania biletu na urządzeniu klienta. Bilet po zakupie znajduje się w zakładce "Bilety do kontroli" i powinien być okazany na urządzeniu, z którego został zrealizowany zakup.