Twoje bezpieczeństwo w Twoim telefonie.

W SkyCash porównasz oferty renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych i wybierz tę, dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb a to wszystko z poziomu Twojego telefonu.

Postaw na wygodę, oszczędzaj czas i pieniądze!

insurance insurance insurance insurance insurance

Ubezpieczenie OC/AC

OC

Podstawowe ubezpieczenie komunikacyjne jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu. Gwarantuje Ci, oprócz standardowej ochrony przed odpowiedzialnością finansową za szkody wyrządzone innym uczestnikom ruchu drogowego, szybką pomoc na miejscu zdarzenia.

Od czego zależy wysokość OC?

Na wysokość składki OC składa się wiele czynników, m.in: doświadczenie kierowcy, cechy samochodu takie jak: marka, model, roku produkcji, pojemności silnika, czy przebieg, miejscowość, w której pojazd jest rejestrowany przeznaczenie samochodu: użytek prywatny, inne cele np. przewóz osób czy towarów.

AC

Autocasco jest dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym na które warto się zdecydować, ponieważ chroni Cię przed dużymi kosztami.

Ubezpieczasz się na wypadek uszkodzenia pojazdu wynikającego z Twojej winy lub działania osób trzecich, kradzieży pojazdu czy np. szkód wyrządzonych przez siły natury.

Ubezpieczenie Assistance

Assistence to dodatkowa, dobrowolna ochrona, która zapewni kierowcy wsparcie w razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

Ubezpieczenie samochodu assistance obejmuje pomoc w razie awarii, wypadku lub kradzieży pojazdu.

Wybierz zakres i okres ochrony. Zdecyduj się na ofertę najlepszą dla Ciebie!

Dostępne warianty:

PLUS - uzyskujesz ochronę obejmującą zakres terytorialny na Polskę. W tym wariancie znajdziesz polisę już od 110,00 zł za 9 dni.

KOMFORT - uzyskujesz ochronę obejmującą zakres terytorialny na Polskę z rozszerzeniem na Europę. W tym wariancie znajdziesz polisę już od 240,00 zł za 9 dni.

VIP - uzyskujesz ochronę obejmującą zakres terytorialny na Polskę z rozszerzeniem na Europę. W tym wariancie znajdziesz polisę już od
270,00 zł za 9 dni.

tabela

Jak kupić ubezpieczenie w aplikacji SkyCash?

company company company

Oszczędzasz czas

Porównasz oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych w kilka minut

Oszczędzasz pieniądze

Dzięki porównaniu ofert wybierasz tę najatrakcyjniejszą dla siebie

Bezpieczeństwo i wygoda

Ubezpieczenie kupisz online z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. SkyCash to gwarancja bezpieczeństwa transakcji i Twoich danych.

company
baner

Ubezpieczenie podróżne

Planujesz urlop, podróż dookoła świata, a może wyjazd na narty? W natłoku przygotowań nie zapomnij o ubezpieczeniu. Ze SkyCash możesz wykupić ubezpieczenie dla siebie i swoich bliskich. Zrobisz to nawet bezpośrednio przed podróżą, niskim kosztem, zaledwie paroma kliknięciami.

Wykupując ubezpieczenie turystyczne możesz spać spokojnie, ponieważ:

  • masz zagwarantowaną 1pomoc medyczną,
  • unikniesz stresów związanych z nieprzewidzianymi sytuacjami,
  • możesz w pełni cieszyć się podróżą.

Nie zastanawiaj się, ubezpiecz się w domu, pociągu, na lotnisku – gdziekolwiek jesteś.

Dwie kobiety w górach