Kategorie pomocy


Przelewy: Pytania i odpowiedzi

 • 1) Po uruchomieniu aplikacji wybierz w menu "Ustawienia konta" a następnie "Zarządzanie kartami". Zobaczysz listę dodanych kart do konta SkyCash.

  2) Kliknij na kartę, która nie została jeszcze zweryfikowana. Następnie podaj kod CVV/CVC/CVC2 w celu tymczasowej blokady środków.

  3) Zaloguj się do swojego banku i sprawdź jaka kwota została zablokowana na Twojej karcie. Kwota z przedziału od 1zł do 5zł będzie widoczna w historii transakcji, nazwa sprzedawcy to SkyCash Poland S.A.

  4) Przepisz do aplikacji dokładną kwotę, która została zablokowana i kliknij przycisk "Weryfikuj". Po przepisaniu kwota blokady zostanie automatycznie zwrócona na Twój rachunek bankowy w czasie 3 dni roboczych.

  5) Karta została zweryfikowana.

  Czy wiesz że?

  Kartę płatniczą możesz zweryfikować również po zalogowaniu się na stronie skycash.com. W zakładce "Centrum kart" wybierz odnośnik "Weryfikuj" i wpisz swój kod CVV/CVC dostępny na odwrocie karty. Następnie sprawdź w historii swojego rachunku, jaką kwotę SkyCash zablokował na poczet weryfikacji karty i przepiszą ją dokładnie do okienka "Kwota blokady na karcie" i całość zakończ wybierając przycisk "Dalej".

 • Lista limitów

  • użytkownicy niezweryfikowani posiadają limit zasileń w kwocie 50PLN w danym miesiącu kalendarzowym;
  • blokada zasileń przez 24h od dokonania pierwszej transakcji dla użytkowników niezweryfikowanych;
  • użytkownicy, którzy zweryfikowali swoją kartę płatniczą, posiadają możliwość zasilenia konta SkyCash z Centrum Kart na kwotę 2000 zł w danym miesiącu kalendarzowym.
 • Są to ostatnie trzy cyfry numeru umieszczone na pasku podpisu na odwrocie karty płatniczej. Ten kod nie jest potrzebny, jeśli płacisz kartą za pomocą portfela Masterpass. W takim wypadku potwierdź transakcję swoim kodem PIN.

 • SkyCash udostępnia możliwość wycofania swoich środków na rachunek zewnętrzny jedynie po uprzedniej weryfikacji konta. Informację na temat tego jak zweryfikować konto w SkyCash, znajdziesz w temacie "Jak zweryfikować konto w SkyCash".

  Instrukcja do wypłaty środków na rachunek zewnętrzny

  1. Logujemy się stronie www.skycash.com do swojego panelu klienta;
  2. Przechodzimy do zakładki "Wypłać pieniądze" i wpisujemy kwotę do wypłaty z uwzględnieniem prowizji od wypłaty - 2 zł brutto;
  3. Działania zatwierdzamy kodem PIN do konta SkyCash i całość kończymy wybierając przycisk „Wypłać”.

  Czas księgowania – maksymalnie 2 dni robocze

Przelewy: Artykuły

Brak wyników