Aktualności

26 czerwca 2024 06:14

W Nowym Mieście Lubawskim zaparkujesz ze SkyCash

Nowe Miasto Lubawskie dołącza do miast, w których kierowcy mogą zapłacić za postój w strefie płatnego parkowania za pomocą SkyCash. Dzięki funkcji mobiParking mobilne rozliczenie za postój na parkingu jest szybkie i bezpieczne, a przede wszystkim nie wymaga poszukiwania parkometru i posiadania drobnych.

3 czerwca 2024 10:06

W Lublinie zapłacisz za parkowanie w SkyCash!

Mieszkańcy Lublina i goście odwiedzający to piękne miasto mają powód do radości! Z początkiem czerwca 2024 roku za parkowanie będą mogli zapłacić wygodnie i szybko w SkyCash. To kompleksowe rozwiązanie dla kierowców, pozwoli zaoszczędzić czas i ułatwi codzienne życie mieszkańcom.

W Lublinie zapłacisz za parkowanie w SkyCash!

28 maja 2024 11:56

Konkurs "3x3 jeździsz za free!"

Wygraj 90-dniowy bilet na Warszawski Transport Publiczny! Warszawa to jedno z najpiękniejszych i najbardziej zielonych miast w Polsce. Kryje w sobie nie tylko 12 rezerwatów przyrody, ale także mnóstwo urokliwych parków i lasów, które warto odkryć. Dzięki konkursowi organizowanemu przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, masz szansę zrobić to zupełnie za darmo przez 90 dni a SkyCash będzie Ci w tej podróży towarzyszyć!

Konkurs "3x3 jeździsz za free!"

20 maja 2024 12:25

Zmiany w dotyczące portfela elektronicznego w SkyCash

Aktualizacja treści dotyczy zakończenia udostępniania w SkyCash usługi przechowywania danych kart płatniczych Użytkowników w portfelu Masterpass obsługiwanym przez Mastercard.

Zmiany w dotyczące portfela elektronicznego w SkyCash

26 kwietnia 2024 11:36

Oświadczenie SkyCash Poland S.A.

Oświadczenie SkyCash Poland S.A. o prawomocnym zakończeniu postępowania Prowadzonego na podstawie zawiadomienia KNF.

13 lutego 2024 10:42

Opłaty za Autostrady w Polsce 2024. Czego mogą spodziewać się kierowcy?

W 2024 roku kierowcy w Polsce mogą liczyć nadal na darmowe przejazdy autostradami, choć pewne opłaty pozostaną niezmienne. Oto aktualna sytuacja na najważniejszych trasach.

Opłaty za Autostrady w Polsce 2024. Czego mogą spodziewać się kierowcy?

18 stycznia 2024 11:17

Kup Elektroniczną Winietę Online

Kup Elektroniczną Winietę Online dla Austrii, Słowacji, Węgier, Słowenii, Czech, Rumunii, Bułgarii i Szwajcarii. Zapewnij sobie wygodę podróżowania po autostradach danego kraju, korzystając z e-winiety. Teraz możesz łatwo nabyć winiety online dla Twojego pojazdu, używając numeru rejestracyjnego. Oferujemy elektroniczne winiety na autostrady w Austrii, Słowacji, Węgrzech, Słowenii, Czechach, Rumunii i Bułgarii. Zapłać opłatę drogową bez wychodzenia z domu i ciesz się płynną jazdą po płatnych drogach. Wybierz e-winietę odpowiednią dla danego kraju i unikaj kolejek oraz papierowych formalności.

Kup Elektroniczną Winietę Online

3 stycznia 2024 09:17

E-Winiety w SkyCash

Dzięki najnowszemu rozwiązaniu w SkyCash możesz kupić e-winiety pozwalające podróżować płatnymi drogami w Czechach, Słowacji, Słowenii, Bułgarii, Austrii, Rumunii, Szwajcarii i Węgrzech.

E-Winiety w SkyCash

4 grudnia 2023 09:43

Nowe zasady parkowania w Katowicach

W Katowicach zaczynają obowiązywać nowe zasady parkowania. Sprawdź, jak wygląda aktualny cennik. Strefa płatnego parkowania w Katowicach została poszerzona i podzielona na dwie części. Nowy jest także sposób weryfikowania, czy kierowcy zapłacili za parkowanie.

Nowe zasady parkowania w Katowicach

29 września 2023 20:29

Zmiany w składzie Zarządu SkyCash Poland S.A.

Uprzejmie informujemy, że w ostatnich dniach nastąpiły zmiany w składzie Zarządu Spółki.