Kategorie pomocy


Bilety kolejowe: Pytania i odpowiedzi

 • Jak uzyskać fakturę za zakupione bilety i potwierdzenia za opłacone parkowania?

  Fakturę VAT za bilety komunikacji miejskiej jak i również przewoźnika PKP InterCity, Przewozy Regionalne, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Arriva i innych, Użytkownik może wystawić we własnym zakresie wprost z "Historii transakcji" po zalogowaniu się do panelu klienta na stronie www.skycash.com
  Podczas pierwszego wystawiania dokumentu, należy stworzyć profil fakturowy, który będzie można wybierać do wystawiania kolejnych faktur. W przypadku braku możliwości wystawienia faktury we własnym zakresie, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta SkyCash.

  Za opłaty związane z parkowaniem, dla użytkowników kont prywatnych, wystawiamy na życzenie raport parkowań. Działa on na zasadzie biletów/paragonów pobieranych z parkometru. Przedmiotowy raport można wygenerować we własnym zakresie. W tym celu należy zalogować się do swojego konta na stronie www.skycash.com i przejść do zakładki “Historia transakcji”. W sekcji “RAPORT PARKOWAŃ” widocznej po prawej stronie, należy wpisać numer rejestracyjny pojazdu (bez spacji) oraz wybrać zakres dat do wygenerowania raportu. Po zaznaczeniu formatu w jakim Użytkownik chce otrzymać raport pozostaje tylko wcisnąć przycisk “Pobierz”, a raport po chwili będzie gotowy do wglądu i ewentualnego wydrukowania.
  Opłaty parkingowe uiszczane na terenach należących do miast są wolne od podatku VAT, to daniny publiczne które nie podlegają opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług.
   

 • SkyCash nie udostępnia możliwości zapisania biletu na urządzeniu klienta. Bilet po zakupie znajduje się w zakładce "Bilety do kontroli" i powinien być okazany na urządzeniu, z którego został zrealizowany zakup.

 • Bilet będzie dostępny w zakładce "Bilety do kontroli", w menu głównym aplikacji SkyCash. Możesz również przejść do zakładki danego przewoźnika, gdzie bilet będzie widoczny w zakładce "Kontrola" lub "Kontrola biletów" ( w zależności od wybranego przewoźnika).

Bilety kolejowe: Artykuły

Brak wyników