Autostrady | Skycash

Kategorie pomocy


Autostrady: Pytania i odpowiedzi

 • Aktywacja Twojego pojazdu w usłudze „Autostrady” jest bardzo prosta. W pierwszym kroku na ekranie głównym aplikacji SkyCash wybierz kafelek Autostrady. Następnie w formularzu dodawania pojazdu do usługi, wprowadź dane swojego auta takie jak numer rejestracyjny, nazwę, model oraz kategorię pojazdu. Możesz również wybrać dane pojazdu, który jest już aktywny w usłudze mobiParking. Szczegóły znajdziesz również na stronie autostrady.skycash.com w sekcji

  Wszystkie informacje związane z usługa autostrady znajdziesz na stronie: https://autostrady.skycash.com/pomoc-faq/ 

 • Usługa „Autostrady” w SkyCash, po prawidłowej konfiguracji, pozostaje całkowicie bezobsługowa. Nie ma konieczności włączania aplikacji SkyCash podczas przejazdu przez punkt poboru opłat na autostradzie. Płatność będzie pobierana automatycznie, z przypisanej do usługi karty płatniczej, na podstawie zeskanowanej tablicy rejestracyjnej Twojego pojazdu. Bardzo ważne jest aby dane dotyczące numeru rejestracyjnego były wprowadzone poprawnie, a karta przeznaczona do pobierania opłat, była ważna i miała odblokowane usługi e-commerce.

 • Jeśli marka i model Twojego pojazdu nie widnieje na liście dostępnych w konfiguracji usługi „Autostrady” w SkyCash, zgłoś nam proszę ten problem mailowo lub telefonicznie, kontaktując się z biurem obsługi klienta.

  Adres mailowy – bok@skycash.com

  Numery telefonów: 22 403 8020 lub 22 403 8040

 • Usługa „Autostrady” została zablokowana najprawdopodobniej z uwagi na brak możliwości pobrania opłaty za przejazd przez bramki poboru opłat na autostradzie. W takiej sytuacji sprawdź proszę, czy limity na karcie płatniczej dodanej do usługi, nie uniemożliwiają pobrania przedmiotowej opłaty i czy opcja wykorzystania karty płatniczej do transakcji e-commerce jest aktywna, a sama karta jest nadal ważna. Jeśli w ciągu kolejnego dnia opłata nadal nie będzie ściągnięta, istnieje możliwość dodania innej karty płatniczej do usługi Masterpass i poprzez użycie przycisku "Kliknij by wybrać rodzaj płatności", wybranie alternatywnej karty i kliknięcie przycisku "Opłać przejazd". Po opłaceniu zaległej opłaty, usługa ponownie będzie aktywna.

 • Dezaktywacja pojazdu w usłudze „Autostrady” w SkyCash, jest możliwa z poziomu aplikacji SkyCash. W tym celu zaloguj się do aplikacji SkyCash, przejdź do kafelka „Autostrady”, zaznacz palcem pozycję ze swoim pojazdem aby uzyskać dostęp do sekcji „Edytuj dane pojazdu” i wybierz ją. Po wyświetleniu edycji pojazdu, na dole strony jest przycisk „Usuń pojazd”. Aplikacja zapyta czy na pewno chcesz usunąć swój pojazd z usługi. Wybranie przycisku „TAK” spowoduje dezaktywację pojazdu w usłudze „Autostrady” w SkyCash.

Autostrady: Artykuły

Brak wyników