17 czerwca 2020 15:43

Zmiany w Regulaminach SkyCash

article image

Wiemy, że nasi użytkownicy cenią wygodne rozwiązania, dlatego ciągle pracujemy nad tym, żeby podnosić Wasz komfort. Planujemy wprowadzenie kilku zmian w aplikacji SkyCash, dzięki którym korzystanie z niej będzie jeszcze łatwiejsze. Musieliśmy przez to zaktualizować niektóre zapisy w naszych regulaminach, co opisaliśmy poniżej.

 

Główne zmiany w nowych regulaminach:

  1. Zasilenie portmonetki SkyCash i korzystanie z niej jako źródła płatności w aplikacji nie będzie wymagało już weryfikacji konta SkyCash (na podstawie art. 6 ust. 11 ustawy o usługach płatniczych). Wielu użytkowników oczekiwało na to rozwiązanie.
  2. Prosta weryfikacja pierwszego stopnia pozwoli na korzystanie z dodatkowych funkcji, jak np. natychmiastowe przesyłanie środków do innych użytkowników SkyCash. Dzięki temu zawsze szybko rozliczysz się ze znajomymi. Użytkownik otrzyma też status Użytkownika Zweryfikowanego.
  3. Po dokonaniu weryfikacji drugiego stopnia, czyli potwierdzeniu tożsamości odblokowana zostanie m.in. funkcja Bankomaty, która pozwala na zasilanie portmonetki gotówką oraz pobieranie środków w bankomatach. Dodatkowo zwiększone zostaną limity transakcji. Użytkownik zyska też Status Użytkownika Zaufanego.
  4. Już po przejściu weryfikacji pierwszego stopnia nazwa portmonetki zmieni się na Portmonetka+.
  5. Otworzymy się na nowych klientów. Z naszych rozwiązań będą mogły korzystać osoby nieletnie, które ukończyły 13. rok życia. Będą one mogły korzystać z wielu funkcjonalności, jakie oferuje podstawowa wersja portmonetki.
  6. Zmienią się też same nazwy regulaminów. Regulamin Aplikacji SkyCash to odświeżona wersja dotychczasowego Regulaminu Konta SkyCash, a Regulamin Instrumentu Płatniczego Portmonetka+ to obecny Regulamin Rachunku Płatniczego SkyCash.

 

Szczegóły znajdują się w zaktualizowanym Regulaminie Aplikacji SkyCash i Regulaminie Instrumentu Płatniczego Portmonetka+. Oba regulaminy dostępne są w zakładce Regulaminy.

 

Nowy Regulamin Aplikacji SkyCash zacznie obowiązywać od 1 lipca 2020 r. a nowy Regulamin Instrumentu Płatniczego Portmonetka+ od 1 września 2020 r. Jeśli przed proponowaną datą wejścia w życie zmian, użytkownik nie zgłosi sprzeciwu do nowych zapisów regulaminu, uznamy je za zaakceptowane i przyjęte. Jeżeli użytkownik nie zgadza się na wprowadzone zmiany, może zdecydować się na zamknięcie Konta w Aplikacji SkyCash.

 

Poniżej znajduje się lista regulaminów naszych usług, w których również zostały wprowadzone zmiany. Dostosowaliśmy ich brzmienie do nowych zapisów Regulaminu Aplikacji SkyCash oraz Regulaminu Instrumentu Płatniczego Portmonetka+. Aktualne regulaminy zawsze dostępne są w aplikacji oraz na stronie w zakładce Regulaminy.