5 kwietnia 2019 13:02

Już 8 nowych miast w SkyCash w 2019 roku!

article image

Dopiero co minął pierwszy kwartał 2019 roku, a w naszej aplikacji pojawiło się aż 8 nowych miast. Poszerzamy ofertę, by jeszcze więcej osób mogło podróżować szybko i mobilnie!

W tym roku w SkyCash uruchomiliśmy sprzedaż biletów komunikacji miejskiej w Mińsku Mazowieckim, Koninie, Nowym Targu, Sanoku i Wrocławiu. Stolica Dolnego Śląska wróciła do naszej oferty po prawie rocznej przerwie. Ten powrót szczególnie nas cieszy, ponieważ historycznie jest to pierwsze miasto, jakie pojawiło się z biletami w SkyCash. Pisaliśmy o tym w okolicznościowej informacji "Bilety MPK Wrocław znów kupisz w SkyCash". Ponadto poszerzyliśmy ofertę o bilety okresowe dostępne dla pasażerów w Chełmie.

W naszym rozwoju pamiętamy również o kierowcach. Zmotoryzowani użytkownicy SkyCash mogą od niedawna płacić za postój w Strefach Płatnego Parkowania w Grodzisku Mazowieckim, Kościerzynie i Prudniku. 

Dzięki SkyCash można kupić bilet komunikacji publicznej już w 54 miejscowościach i związkach metropolitalnych (obsługujący 13 gmin trójmiejski MZKZG oraz śląski Zarząd Transportu Metropolitalnego obsługujący 41 miast i gmin GZM i 16 gmin niezrzeszonych), a opłacenie postoju jest możliwe w Strefach Płatnego Parkowania w 63 miastach. 

Kolejne miasta wkrótce!