19 lutego 2019 10:55

Bilety MPK Wrocław znów kupisz w SkyCash

article image

Po długiej nieobecności bilety MPK we Wrocławiu wracają do SkyCash. Od wtorku, 19 lutego, są dostępne dla wszystkich pasażerów korzystających z naszej aplikacji.

 

Bilety MPK we Wrocławiu w SkyCash

Pasażerowie wrocławskiego MPK mają w SkyCash do dyspozycji wszystkie bilety czasowe, jednorazowe i okresowe, jakie znajdują się w obiegu. Pełna lista biletów znajduje się na stronie MPK.

Ceny biletów w SkyCash są dokładnie takie same, jak w kiosku czy automacie. Najtańszy bilet normalny kosztuje 2,40 zł (bilet 15-minutowy), a normalny bilet 24-godzinny 11 złotych. Wśród biletów czasowych, jednorazowych i okresowych najdroższy jest wart okrągłe 800 zł bilet 365-dniowy imienny normalny na wszystkie linie. Jest to jeden z najdroższych biletów, jakie można kupić w SkyCash.

 

SkyCash to nie tylko bilety komunikacji miejskiej

W SkyCash bilety komunikacji miejskiej i gminnej znajdą pasażerowie ponad 50 miejscowości. Dzięki naszej aplikacji na smartfon z systemem Android lub iOS podróż nie musi zaczynać się od poszukiwania biletomatu czy czynnego kiosku. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj o biletach komunikacji miejskiej w telefonie!

SkyCash oferuje również bilety kolejowe (w tym Kolei Dolnośląskich) oraz płatności za parkowanie. Kierowcy we Wrocławiu od dawna mogą opłacać postój w lokalnej Strefie Płatnego Parkowania właśnie za pomocą SkyCash mobiParking.