5 lutego 2019 01:00

Bilety MZK Konin w SkyCash

article image

Mamy dobrą wiadomość dla osób korzystających z komunikacji miejskiej w Koninie. Od 5 lutego 2019 roku udostępniamy w aplikacji SkyCash pasażerom Miejskiego Zakładu Komunikacji bilety komunikacji miejskiej.

 

MZK w Koninie w SkyCash

Pasażerowie konińskiego MZK mają w SkyCash do dyspozycji wszystkie bilety, jakie znajdują się w obiegu, oprócz biletu jednoprzejazdowego grupowego i biletu bagażowego.

Ceny biletów w SkyCash są dokładnie takie same, jak w kiosku czy automacie. Najtańszy bilet normalny kosztuje 2,80 zł, a normalny bilet 24-godzinny 12 złotych. Wśród biletów jednoprzejazdowych, czasowych, okresowych i sieciowych najdroższy jest wart okrągłe 700 zł bilet normalny imienny sieciowy roczny.

Więcej informacji o cenach biletów: MZK w Koninie

 

SkyCash to nie tylko bilety komunikacji miejskiej

W SkyCash bilety komunikacji miejskiej i gminnej znajdą pasażerowie ponad 50 miejscowości. Dzięki naszej aplikacji na smartfon z systemem Android lub iOS podróż nie musi zaczynać się od poszukiwania biletomatu czy czynnego kiosku. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj o biletach komunikacji miejskiej w telefonie!

SkyCash oferuje również bilety kolejowe oraz płatności za parkowanie. Kierowcy w Koninie od dawna mogą opłacać postój w lokalnej Strefie Płatnego Parkowania właśnie za pomocą SkyCash mobiParking.