16 października 2019 13:15

Uruchomiliśmy wpłaty przez Euronet

article image

Poszerzamy współpracę z firmą Euronet!

Od 15 października możesz nie tylko wypłacać gotówkę z bankomatu, ale także – zasilać swoje konto SkyCash. Tyle opcji umieszczania środków w aplikacji do tej pory jeszcze nie było.

 

W SkyCash stale rozwijamy ofertę usługową i dostosowujemy ją do Twoich oczekiwań. Nawiązując współpracę z firmą Euronet, stworzyliśmy możliwość wypłacania w bankomatach środków z konta SkyCash. Teraz czas na następny krok. Od 15 października możesz wpłacać gotówkę we wpłatomatach i wpłato-bankomatach Euronet bezpośrednio na swój rachunek płatniczy SkyCash. Takie rozwiązanie rozszerza możliwości doładowania konta w jednej z blisko 3000 maszyn w Polsce.

 

Możliwość dokonania wpłaty w gotówce na konto SkyCash to uzupełnienie oferty dla osób, które wolne środki chcą przeznaczyć na szybkie i wygodne płatności online. Po wpłaceniu gotówki w urządzeniu Euronet pieniądze pojawiają się na Twoim koncie SkyCash po maksymalnie 15 minutach.

 

Jak jeszcze doładować rachunek w SkyCash? Bezpłatne metody zasilenia to również przelew bankowy i kod promocyjny. Możesz także skorzystać z karty płatniczej, PayU lub Przelewy24 – tych opcji użyjesz z prowizją wynoszącą 1,9%.

 

Poprzez doładowane konto w SkyCash możesz kupować bilety na komunikację miejską, pociągi, opłacać parkometr, wybrane atrakcje turystyczne czy też zamówić ubezpieczenie podróżne. Ściągnij aplikację i sprawdź możliwości SkyCash.

Usługa Wpłat przez Euronet dostępna jest wyłącznie dla zweryfikowanych użytkowników, bo jako instytucja płatnicza musimy wiedzieć kim jesteś. Dowiedz się więcej przechodząc tutaj: https://www.skycash.com/weryfikacja/

 

Więcej o Euronet:

Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. W Polsce firma działa od 1995 r.

Więcej informacji: https://bit.ly/OdhN53