Dlaczego musimy wiedzieć kim jesteś? | Skycash

 

 

Dlaczego musimy wiedzieć kim jesteś?

Jako Krajowa Instytucja Płatnicza mamy taki obowiązek, wynikający z wymogów regulacji Ustawy o Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy oraz Finansowaniu Terroryzmu (tzw. AML). Podobnie jak operator sieci komórkowej, czy banki, musimy wiedzieć kim jesteś.

 

Po co Ci status zweryfikowane użytkownika?

Zaczniesz korzystać z pełnoprawnego instrumentu płatniczego portmonetka+, a co za tym idzie zyskasz możliwość szybkiego i wygodnego przesyłania środków swoim znajomym. Będziesz też mógł bez problemu przesłać swoje środki na zweryfikowany rachunek bankowy. Musimy się więc upewnić, że nikt się pod Ciebie nie podszywa.

 

Po co Ci status zaufanego użytkownika?

Dzięki niemu, zyskasz dostęp do pełnej wersji aplikacji i wszystkich dostępnych w niej funkcji. Będziesz mógł zasilać swoją portmonetkę+ gotówką we wpłatomatach lub wpłato-bankomatach, a także w każdej chwili pobrać swoje środki w dowolnym bankomacie Euronet. Dzięki dodatkowemu uwierzytelnieniu Twojej tożsamości, damy Ci też możliwość transferu środków na dowolny rachunek bankowy 

 

Jak zostać zweryfikowanym użytkownikiem?

Wystarczy, że wykonasz przelew weryfikacyjny na wskazany, indywidualny numer rachunku.

Porównamy, czy Twoje podstawowe dane jakie podałeś w aplikacji, są zgodne z danymi, jakimi posługujesz się w banku. Dzięki temu, upewnimy się, że korzystasz z prawdziwych informacji i że Twoje dane oraz środki są bezpieczne. Kwota, na jaką wykonasz przelew weryfikacyjny trafi na Twoją portmonetkę+.

 

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat procesu weryfikacji, a Tutaj przygotowaliśmy dla Ciebie prostą infografikę wyjaśniającą krok po kroku jak to zrobić.

 

Jak zostać zaufanym użytkownikiem?

Pierwszy krok weryfikacji jest już za Tobą, ale teraz musimy dodatkowo potwierdzić Twoją tożsamość. Dlatego poprosimy Cię o wysłanie selfie oraz zdjęcia aktualnego dokumentu ze zdjęciem (np. dowód osobisty lub paszport)

 

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat procesu uwierzytlenienia tożsamości, a Tutaj przygotowaliśmy dla Ciebie prostą infografikę wyjaśniającą krok po kroku jak to zrobić.

 

Powiązane

Jak zostać zweryfikowanym użytkownikiem?

Jak zostać zaufanym użytkownikiem?

Dlaczego moja weryfikacja się nie powiodła i co mam teraz zrobić?