17 marca 2020 18:51

Rozrywka w zasięgu kciuka

article image

Czeka Cię obowiązkowa czternastodniowa kwarantanna? A może po prostu dołączasz do akcji #zostanwdomu i nie wiesz, jak spędzić ten czas? W SkyCash mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. A najlepsze jest to, że masz je pod ręką.

Ze SkyCash wykupisz lub zasilisz min. CDA Premium, Steam, XboxLive czy PlayStation Store lub PlayStation Plus.

Na CDA Premium obejrzyj filmy, na które nie było wcześniej czasu.

To idealny moment na nadrobienie zaległości w tytułach filmowych i serialowych. W SkyCash w prosty sposób kupisz doładowanie na 30 lub 90 dni, zyskując dostęp do katalogu tysięcy filmów, seriali i bajek. Gwarantujemy wielu godzin emocji i rozrywki! To wszystko bez reklam, bo my nie lubimy tracić czasu ani w kolejkach, ani na reklamach. 

Dołącz do społeczności Steam i sprawdź najlepsze miejsce do grania, omawiania i tworzenia gier.

Dostęp do prawie 30 000 gier, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Gry wysokobudżetowe, niezależne i wszystkie pomiędzy. Kup doładowanie portfela Steam i zdobywaj kolejne osiągnięcia. W SkyCash dostępne są doładowania o wartości 25, 40, 70 oraz 150 PLN.

Sprawdź o których grach ostatnio mówili Twoi znajomi, dyskutując o różnicach pomiędzy Xbox i PlayStation. Wszystkie nowości są w zasięgu kilku kliknięć. 

Gracze sami najlepiej wiedzą, jakie tytuły nie mogą umknąć ich uwadze. Dzięki doładowaniom będziesz mógł pobierać nowe gry lub korzystać z niedostępnych wcześniej funkcji. 

Abonament Xbox Live Gold dostępny na 3 lub 12 miesięcy to przepustka do doskonałej rozrywki – bez konieczności posiadania karty kredytowej.

Otrzymuj nawet 4 gry miesięcznie na Xbox One (w tym dwie na Xbox 360) – to aż 12 dodatkowych gier w przeciągu 3 miesięcy1

Co tydzień korzystaj ze zniżek w cyfrowym sklepie Xbox – nawet do 75% taniej!

Zaangażuj swoich znajomych korzystając z doskonałego trybu gry wieloosobowej poprzez Xbox Live.

 • XBox Live
  • XBOX GOLD 12M za 249.00 zł
  • XBOX GOLD 3M za 79.00 zł

Jeśli jesteś zwolennikiem PlayStation – mając SkyCash możesz w łatwy sposób zostać członkiem PlayStation® Plus lub szybko i wygodnie doładować swój portfel PSN. 

Niezależnie od tego czy chcesz rywalizować ze znajomymi, czy rzucać wyzwanie innym graczom, to miejsce, w których chcesz być.

 • PlayStation® Plus
  • Playstation Plus 90 za 100 zł
  • Playstation Plus 365 za 240 zł

 

 • PlayStation Store
  • doładowanie portfela za 100 zł

 

Sprawdź jakie zmiany wprowadziliśmy w aplikacji, żeby ułatwić Ci dostęp do rozrywki. 

A jeśli musisz  - pamiętaj, że najlepiej skorzystać z bezdotykowych opcji płacenia, np. za parkowanie, zakup biletów, zamówienie iTaxi, czy przejazdy autostradą AmberOne A1. Więcej przeczytasz tutaj.