16 marca 2020 16:00

Jak podróżować bezpiecznie?

article image

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, wszystkim podróżującym zalecamy korzystanie z rozwiązań mobilnych, aby uchronić się przed zakażeniem groźnym wirusem. Dzięki aplikacji SkyCash większość opłat związanych z przmieszczaniem się po mieście lub między miastami, użytkownicy uiszczą bez narażania się na kontakt z powierzchnią często dotykaną przez innych. Telefon jest przedmiotem bardzo osobistym, przez co stał się jednym z najbardziej polecanych rozwiązań w obecnym czasie.

Niebezpieczne zarazki mogą przenosić się przez dotyk, a więc jesteśmy narażeni na kontakt z nimi zawsze kiedy korzystamy z parkometrów, biletomatów, czy płacąc gotówką. SkyCash oferuje bardzo szeroki zakres usług i produktów niezbędnych w codziennym życiu. 

W trosce o bezpieczeństwo, wszystkie osoby, które ze względu na wykonywany zawód lub zdarzenia losowe nie mogą zrezygnować z podróżowania, zachęcamy do pobrania aplikacji i dokonywania zakupów oraz opłat mobilnie. Bezdotykowe parkowanie, zakup biletów czy przejazdy płatnymi odcinkami autostrady AmberOne A1.

Kilka podpowiedzi, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo:

  1. Jeśli możesz - wybierz samochód. Za postój w strefie płatnego parkowania zapłacisz w aplikacji, do wyboru masz ponad 80 miast.
  2. Jedziesz autostradą? - wybierz płatność automatyczną. Aktywując usługę Autostrady w SkyCash korzystasz z dedykowanych bramek, na których nawet nie musisz otwierać okna. Podjeżdżasz pod szlaban, a on podnosi się sam, zaraz po automatycznym pobraniu płatności.
  3. Korzystasz z komunikacji miejskiej? - kup bilet elektroniczny. W ten sposób unikniesz kontaktu z niebezpieczną powierzchnią biletomatów, a bilet będziesz mieć w kieszeni. SkyCash działa w ponad 90 miastach!
  4. Podróżujesz pociągiem? - idź prosto do wagonu. Omiń kolejki do kasy i ogranicz czas przebywania na dworcu. Mając bilet w telefonie możesz udać się prosto do swojego wagonu.
  5. Musisz gdzieś szybko dojechać? - zamów przejazd iTaxi. Nie narażaj się na większe grupy ludzi, wybierając iTaxi w SkyCash szybko dotrzesz punktu A do B, bez ryzykowania zdrowiem.