27 marca 2020 14:57

Ułatwiamy zakup rozrywki

article image

W zeszłym tygodniu dołączyliśmy do akcji #zostanwdomu, dając użytkownikom SkyCash łatwiejszy dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie. Doładowania do Xbox, PlayStation, Steam czy CDA Premium dostępne są na ekranie głównym aplikacji, na zielonych kaflach z #zostanwdomu. Dziś włączyliśmy dla tych produktów dodatkowe metody płatności, aby naszym użytkownikom było jeszcze wygodniej.

Za doładowania wszystkich produktów oznaczonych #zostanwdomu, użytkownicy SkyCash zapłacą wygodnie aż 3 metodami: swoją portmonetką SkyCash, kartą płatniczą (Mastercard i Visa) korzystając z portfela Masterpass oraz szybkimi przelewami Przelewy24.

Dostęp do rozrywki jeszcze nigdy nie był tak prosty, więc jeśli nie wiecie jak poradzić sobie z nudą w czasie kwarantanny - zajrzyjcie do aplikacji SkyCash. Aby dowiedzieć się więcej o produktach oferowanych w aplikacji, przeczytajcie ten artykuł.

Jeśli masz dodaną kartę płatniczą w aplikacji, ale w metodach płatności nie widzisz tej opcji, prawdopodobnie Twoja karta nie została zmigrowana do portfela Masterpass. Możesz to zrobić w zaledwie kilka kliknięć, weryfikując jednocześnie swoją kartę i tym samym podnosząc bezpieczeństwo transakcji.

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na ekranie głównym aplikacji kliknij w "Twoje karty płatnicze".

Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

*Pamiętaj, że do portfela masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa