Aplikacja w nowej odsłonie, czyli początek wielu pozytywnych zmian, jakich mogą się spodziewać użytkownicy aplikacji i serwisu SkyCash. 

W SkyCash nieustannie testujemy i wdrażamy nowe narzędzia i funkcjonalności, dzięki którym ludziom żyje się wygodniej. Jesteśmy zdania, że każdy powinien mieć dostęp do komfortowych, mobilnych rozwiązań, dlatego wprowadzamy zmiany, które pozwolą nam otworzyć się na nowych użytkowników, a obecnym udostępnią więcej możliwości.

 

Zobaczcie jakie zmiany czekają na Was w aplikacji.

 

Na pierwszy rzut oka, mogłoby się wydawać, że udostępniamy jedynie nowy interfejs ekranu głównego aplikacji. Nic bardziej mylnego, bo zmiany są o wiele większe. Wszystko opiszemy poniżej. Już teraz możemy jednak zdradzić, że jesteśmy w trakcie gruntownych zmian w naszym serwisie, aby uprościć wybrane procesy i ścieżki użytkownika w naszej aplikacji.

 

„Od kilku miesięcy pracujemy nad gruntownymi zmianami w naszej aplikacji, ale z uwagi na panującą w Polsce i na świecie sytuację, postanowiliśmy część zmian udostępnić już teraz dla naszych klientów, aby więcej osób mogło korzystać z bezpiecznych rozwiązań mobilnych.” - mówi Katarzyna Kot, członek Zarządu SkyCash Poland S.A.

 

Zmiany jakie pojawią się już w lipcu, niosą za sobą dodatkowe możliwości dla naszych użytkowników. Postanowiliśmy ułatwić korzystanie z aplikacji, udostępnić wybrane funkcje większej liczbie użytkowników i otworzyć się na młodych ludzi. Z nadejściem lata otwieramy się na nowe funkcjonalności, nowe usługi i nowych użytkowników. Nasza aplikacja nabiera więcej świeżości.

 

 

Przede wszystkim postanowiliśmy udostępnić możliwość korzystania z portmonetki SkyCash wszystkim naszym użytkownikom, bez konieczności przechodzenia wcześniejszej weryfikacji.

„Wiemy, że płatności mobilne to bezpieczne i wygodne rozwiązania, do których dostęp nie powinien być w żaden sposób ograniczony.” - dodaje Jarosław Mazek, Prezes Zarządu SkyCash Poland S.A.

 

Weryfikacja danych i uwierzytelnienie tożsamości będzie wymagane dopiero w przypadku, gdy użytkownik zdecyduje, że chce korzystać z instrumentu płatniczego SkyCash. Po pozytywnym przejściu procesu weryfikacji, otrzyma on pełnoprawny instrument płatniczy, którego nowa nazwa to Portmonetka+.

 

Dlaczego Portmonetka+ ?

Plus w nazwie instrumentu od razu sugeruje, że ten typ portmonetki daje użytkownikowi więcej możliwości. Dokładnie tak jest. Dzięki potwierdzeniu swojej tożsamości, użytkownik może korzystać z funkcji Przelej, a po dodatkowym potwierdzeniu swojej tożsamości, także z funkcji Bankomaty.

 

Funkcja Przelej daje użytkownikom możliwość przesyłania swoich środków zgromadzonych w portmonetce+ do innych zweryfikowanych lub zaufanych użytkowników SkyCash.

 

Funkcja Bankomaty pozwala na pobieranie i wycofywanie środków z Portmonetki+ za pomocą urządzeń Euronet. Dzięki niej, nasi użytkownicy mogą zasilać swoją Portmonetkę+ gotówką w dowolnych wpłatomatach lub wpłato-bankomatach Euronet w całej Polsce lub w każdym momencie pobrać gotówkę ze swojej Portmonetki+ w najbliższym bankomacie Euronet.

 

Co jeszcze się zmienia?

Od 1 lipca do grona użytkowników SkyCash dołączyć będą mogły osoby nieletnie, które ukończyły 13 rok życia. To kolejny znak, że w SkyCash nabieramy świeżości i stawiamy na nowości. Młodzi ludzie nie godzą się na kompromisy i oczekują szybkiego dostępu do wygodnych rozwiązań. Dokładnie to chcemy dostarczać naszym użytkownikom.

 

 

Dodatkowe zmiany wizualne?

  • Postawiliśmy na szybszy i wygodniejszy dostęp do informacji - nasze usługi i najczęściej wykorzystywane przez użytkowników funkcje są zaprezentowane w bardziej przejrzysty sposób. Wszystko dostępne w zasięgu raptem kilku kliknięć.
  • Na środku górnej części ekranu prezentujemy aktualne saldo środków dostępnych portmonetce użytkownika. Poniżej pojawiły się trzy zielone guziki, dzięki którym można szybko zasilić portmonetkę lub zarządzać swoimi środkami zgromadzonymi w portmonetce+ (min. przesyłać środki do znajomych lub korzystać z bankomatów).
  • Wiemy, że wielu naszych użytkowników było przywiązanych do dotychczasowego wyglądu aplikacji, dlatego w pozostaliśmy przy kaflowym prezentowaniu dostępnych usług. Nadaliśmy im lekkości i świeżości, aby były czytelniejsze w odbiorze. Wyraźne ikony pozwalają szybko odnaleźć to, czego akurat użytkownik potrzebuje.
  • Uporządkowaliśmy menu aplikacji, w którym pojawiły się sekcje ułatwiające poruszanie się po ustawieniach.
  • Pojawił się też nowy kafel Rozrywka, pod którym na naszych użytkowników czeka dostęp do czołowych serwisów gamingowych, VOD, czy muzyki. Dostępne będą tam m.in. Steam, PlayStation, Xbox, Netflix, Spotify, Player, allegro i wiele innych.
  • W dolnej części ekranu umieściliśmy belkę, z której jednym kliknięciem można przejść do naszego planera podróży, do swoich ulubionych produktów, aktywnych biletów czy zarządzania kartami płatniczymi.
  • Dzięki umiejscowionemu w centralnej części belki planerowi podróży – zaplanujesz swoją podróż w mgnieniu oka. Dzięki niemu, w łatwy sposób możesz wyszukać interesujące Cię połączenie i porównać koszty poszczególnych biletów na pociąg. Jeszcze w lipcu rozszerzymy listę połączeń o międzymiastowe połączenia autobusowe, a do końca roku funkcja ta pojawi się w zupełnie nowej, rozbudowanej o dodatkowe usługi odsłonie.
  • Dodaliśmy także baner, za pomocą którego będziemy informować naszych użytkowników o planowanych nowościach, zmianach i nadchodzących promocjach, aby zawsze mogli być na bieżąco.

 

To dopiero kilka zmian w aplikacji, ale mamy nadzieję, że już teraz podniosą komfort naszych użytkowników. Tym samym podkręcamy tempo prac i jeszcze w tym roku wprowadzimy kilka nowości, które na pewno ucieszą wiele osób.

 

 

Zachęcamy wszystkich do śledzenia nas w mediach społecznościowych i zaglądania na naszą stronę, gdzie zawsze dzielimy się najnowszymi aktualnościami z życia SkyCash.