SkyCash to prężnie rozwijająca się polska firma z branży FINTECH. Do swojego zespołu Obsługi Klienta poszukujemy osób, które będą obsługiwały, jak i rozpatrywały zgłoszenia klientów w różnych kanałach, będą wsparciem technicznym dla produktów firmy oraz doboru rozwiązań, wprowadzą zlecenia do wewnętrznego systemu oraz będą kontrolować i nadzorować ich realizację oraz wspierać inne działy w bieżących działaniach.

Jeżeli tylko jesteś osobą: otwartą, potrafisz pracować w zespole, bardzo dobrze organizujesz własną pracę, jesteś gotowy do pracy w systemie hybrydowym, masz doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie u operatorów płatności, agentów rozliczeniowych, wydawców kart lub w bankach), lubisz aplikacje mobilne i nie stanowią one dla Ciebie tematu tabu zaaplikuj.

Gwarantujemy Ci szkolenia wstępne, pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami, z których korzystają miliony osób, dużą swobodę w działaniu i realizowaniu swoich pomysłów. Oczywiście stawiamy na rozwój każdego pracownika. Dbając o Twoje bezpieczeństwo podpisujemy umowę o pracę, a dbając o Twoje zdrowie i kondycje proponujemy możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i karty do klubów sportowych. Dodatkowym atutem jest nasz lokalizacja - centrum miasta.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

Oczekujemy:

Oferujemy:

CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SkyCash Polska S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko" prosimy przesyłać na adres rekrutacja@skycash.com.

Administratorem danych osobowych jest SkyCash Poland S.A. z siedzibą w Warszawie (00-061), ul. Marszałkowska 142 (dalej "My"). Możesz kontaktować się z nami:

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 22¹ Kodeksu pracy oraz Twoja zgoda, w tym zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach jeżeli została wyrażona.

Podanie nam swoich danych osobowych jest dobrowolne jednakże bez ich podania nie uwzględnimy Twojej kandydatury w procesie rekrutacyjnym. Twoje dane możemy przekazywać osobom upoważnionym przez nas - naszym pracownikom i współpracownikom zaangażowanym w proces rekrutacji.

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe tylko na czas bieżącej rekrutacji, chyba, że wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji wówczas będziemy je przetwarzać do czasu wycofania zgody, nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy od uzyskania Twojej zgody.

Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania w razie gdyby były niekompletne, niezgodne lub nieaktualne, a także prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.