SkyCash to polska firma technologiczna. Od 2010 roku rozwija autorski system płatności za bilety miejskie, opłaty parkingowe i przejazdy koleją. Dziś z rozwiązań SkyCash korzysta ponad 3 miliony użytkowników. Dziś firma jest liderem w branży z ponad 80% udziałem w rynku płatności za parkingi za pomocą smartfonu i ponad 50% udziałem w rynku płatności za bilety miejskie. Jako jedyna firma w Polsce sprzedaje bilety wszystkich przewoźników kolejowych.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem usług płatniczych, prowadzeniem nowych innowacyjnych projektów, poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Frontend Developer

 

 

OPIS STANOWISKA:

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

 

CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SkyCash Polska S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko" prosimy przesyłać na adres rekrutacja@skycash.com

 

Administratorem danych osobowych jest SkyCash Poland S.A. z siedzibą w Warszawie (00-061), ul. Marszałkowska 142 (dalej "My"). Możesz kontaktować się z nami:

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 22¹ Kodeksu pracy oraz Twoja zgoda, w tym zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach jeżeli została wyrażona.

Podanie nam swoich danych osobowych jest dobrowolne jednakże bez ich podania nie uwzględnimy Twojej kandydatury w procesie rekrutacyjnym. Twoje dane możemy przekazywać osobom upoważnionym przez nas - naszym pracownikom i współpracownikom zaangażowanym w proces rekrutacji. 

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe tylko na czas bieżącej rekrutacji, chyba, że wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji wówczas będziemy je przetwarzać do czasu wycofania zgody, nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy od uzyskania Twojej zgody

Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania w razie gdyby były niekompletne, niezgodne lub nieaktualne, a także prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,  prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Aplikując oświadczasz, że: