31 stycznia 2020 13:50

Zwracamy do 10 zł za przejazd iTaxi w SkyCash

article image

Na dobry początek nowego miesiąca startujemy z nową promocją. Tym razem nasi użytkownicy mogą dostać nawet 10 zł zwrotu za przejazd iTaxi zamówiony w aplikacji SkyCash. Taka aplikacja naprawdę się opłaca! 

W poniedziałek - 3 lutego startuje promocja dla wszystkich użytkowników aplikacji SkyCash, którzy zdecydują się skorzystać z usługi taxi w SkyCash. Zamów taxi bezpośednio z aplikacji, w której kupieś bilety na pociąg, zamiast instalować kolejne aplikacje. SkyCash to cały Twój świat w jednym miejscu, niezleżnie od tego, czy jesteś w mieście, czy podróżujesz. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy mieć aktywny portfel Masterpass i do płatności wskazać wybraną kartę Mastercard lub Maestro.

Kiedy działa promocja?

Promocja trwa od 3 lutego do 1 marca 2020 r.

Jak działa promocja?

Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności. Użytkownik może otrzymać zwrot w wysokości 30% transakcji, jednak nie więcej niz 10 PLN. 

Z promocji skorzystać można tylko jeden raz.

Zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 7 dni.

Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass.

Gdzie znajdę Regulamin promocji?

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy. 

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na ekranie głównym aplikacji kliknij w "Twoje karty płatnicze".

Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

*Pamiętaj, że do portfela masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.