30 czerwca 2018 06:00

Zmiana godzin pracy BOK SkyCash

article image

Informujemy o zmianie dostępności Biura Obsługi Klienta SkyCash. Od 30 czerwca 2018 roku BOK dostępny jest dla Użytkowników SkyCash od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00.

Biuro Obsługi Klienta jest jednym z najważniejszych działów w SkyCash. Konsultanci mają bardzo dużą wiedzę o potrzebach naszych Uzytkowników, dzięki czemu możemy stale ulepszać aplikację. Jednocześnie zapewniają wsparcie naszym Użytkownikom, gdy coś niespodziewanie pójdzie nie tak lub gdy pojawią się wątpliwości co do działania danej funkcji.

Zmiana dostępności Biura Obsługi Klienta wynika z rozwijania przez SkyCash internetowej bazy wiedzy, dostępnej na nowej stronie SkyCash.com. Intuicyjna nawigacja i wyczerpujące objaśnienia zarówno najpopularniejszych, jak i tych żadziej zadawanych pytań sprawiają, że nasi uzytkownicy potrafią coraz częściej samodzielnie odnajdywać odpowiedzi. 

Nowe godziny pracy BOK pozwolą nam też zoptymalizować dostępność konsultanów w pozostałych dniach. Wszystko po to, by maksymalnie skrócić czas od otrzymania zapytania do udzielenia odpowiedzi. 

Z BOK SkyCash można skontaktować się mailowo: bok@skycash.com lub telefonicznie: 22 403 8020, 22 403 8040.