22 marca 2022 13:14

Zapłać z T-Mobile za parking w SkyCash

article image

“Zapłać z T-Mobile” to kolejny krok w stronę ułatwienia naszym użytkownikom dokonywania opłat w podróży. Dzięki współpracy z T-Mobile, abonenci sieci komórkowej mogą zapłacić już nie tylko za bilety komunikacji miejskiej, ale również za mobiParking w SkyCash bezpośrednio w ciężar rachunku telefonicznego.

Płatności cyfrowe to jedna z najpopularniejszych metod płatności, dlatego też w SkyCash szczególną wagę przykładamy do projektowania kolejnych usług, tak aby nasi użytkownicy mieli szeroki wachlarz możliwości dokonywania opłat za swoje wydatki. Rozwój technologii i zwiększony potencjał zakupowy online sprzyjają rozbudowie tego sektora w naszej aplikacji.

Jak zapłacić za mobiParking z T-Mobile?

Wraz z naszym partnerem DV Ticketing i siecią komórkową T-mobile stworzyliśmy możliwość dokonywania opłat za parkingi w SkyCash. Jest to rozwiązanie o tyle niezbędne, że odpowiada na potrzeby naszych użytkowników, którzy nie chcą podpinać swoich kart płatniczych w aplikacjach. Skorzystanie z nowej funkcjonalności jest niezwykle proste, wystarczy podczas finalizacji zakupu wybrać metodę: „Skorzystaj z płatności przez operatora T-Mobile”, a obciążenie zostanie doliczone do abonamentu telefonicznego. 

Do korzystania ze SkyCash potrzebny będzie jedynie numer telefonu na abonament. Następnie wystarczy potwierdzić kodem PIN dokonaną transakcję. Po zakupie użytkownik otrzyma SMS z informacją o zakupie, kwotą należności oraz danymi kontaktowymi aplikacji.

Więcej możliwości ze SkyCash

Nowa funkcjonalność, to rozszerzenie już istniejących w aplikacji SkyCash płatności dostępnych za pomocą sieci Play, Plus i Orange. Jest ona znacznie szybsza, gdyż nie wymaga od użytkowników dodatkowych danych, takich jak w przypadku przelewów bankowych czy kart płatniczych.

Wypróbuj już dzisiaj!