27 lipca 2020 13:56

Bilety w SkyCash dolicz do rachunku Plusa

article image

Masz telefon w Plusie? Jeśli tak, płatność za bilety komunikacji miejskiej w SkyCash może być dla Ciebie jeszcze prostsza. Wprowadziliśmy nową formę płatności za bilety komunikacji miejskiej – poza możliwością dodania karty płatniczej lub skorzystania z Portmonetki – koszt za bilet możesz również dopisać do swojego rachunku operatora Plus.

Jak aktywować nową formę płatności?

Aby skorzystać z usługi, podczas zakupu biletu komunikacji miejskiej jako formę płatności należy wybrać opcję „Zapłać z Plus” oraz dokonać prostej autoryzacji podając kod z wiadomości SMS, która zostanie wysłana na zarejestrowany w aplikacji numer telefonu. Nową metodę płatności możesz również aktywować w zakładce „Płatności i karty” w Menu, które znajduje się w lewym, górnym rogu na głównym ekranie aplikacji SkyCash. Od tego momentu usługa „Zapłać z Plus” jest aktywna jako źródło płatności i możesz w łatwy sposób kupić bilet komunikacji miejskiej w wybranym mieście obsługiwanym przez SkyCash. Listę miast znajdziesz na naszej stronie, w zakładce Bilety.

Z płatności obsługiwanych przez SkyCash za pomocą usługi „Zapłać z Plus” mogą skorzystać klienci usług abonamentowych sieci Plus, którzy mają niezablokowaną możliwość dopisania płatności do rachunku.

Funkcja doliczenia płatności do rachunku operatora za wybrane usługi w aplikacji SkyCash dostępna jest również dla klientów sieci Play oraz Orange.

Gdzie znajduje się regulamin?

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.