7 września 2021 10:34

Witamy nowego Członka Zarządu SkyCash

article image

Miło nam poinformować, że od września br. do Zarządu SkyCash Poland S.A. dołączył nowy Członek, którym jest Jacek Bykowski. Będzie on odpowiedzialny za Dział IT oraz Zarządzanie Projektami. Z branżą FINTECH jest związany już od wielu lat. Doświadczenie zdobywał zarówno w polskich, jak i międzynarodowych firmach technologicznych. Jacek Bykowski w swojej karierze zawodowej wprowadzał na rynek rozwiązania, które później stały się standardami rynkowymi, np. doładowania elektroniczne telefonów komórkowych czy płatności mobilne.

Do tej pory w naszej firmie Jacek Bykowski pełnił funkcję Business Development Managera i odpowiadał za współtworzenie nowych projektów w spółce. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie zdobył wykształcenie ekonomiczne. Ponadto uczestniczył w programie Executive na uniwersytetach we Francji i Wielkiej Brytanii. Swoje doświadczenie zdobywał między innymi w Telekomunikacji Polskiej, ATM czy mPay.

Jacek Bykowski ceni u współpracowników kreatywność, innowacyjność i zaangażowanie. Lubi ludzi pomysłowych i odważnych, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań. Prywatnie interesuje go coaching, rozwój osobisty oraz sport.