28 listopada 2019 15:16

W Black Friday oddajemy Ci 5 zł

article image

Dołączamy do Black Friday i 29 listopada włączamy specjalną promocję na bilety komunikacji miejskiej.

Podróżowanie SkyCash zawsze było wygodne, ale teraz opłaca się jeszcze bardziej. Poza oszczędnością czasu, użytkownicy mogą dodatkowo zyskać odbierając zwroty wydanych w aplikacji pieniędzy. Black Friday to tylko jedna z wielu promocji, jakie czekają naszych użytkowników w najbliższym czasie. 

Kiedy działa promocja?

Promocja obowiązuje tylko w piatek 29 listopada 2019 r.

Jak działa promocja Black Friday w SkyCash?

Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności. Promocja obejmuje każdy pierwszy zakup dowolnego biletu komunikacji miejskiej, dokonany w dniu 29.11.2019 r. Zakup oznacza dokonanie transakcji z wykorzystaniem portfela. 

Maksymalny zwrot wynosi 5 zł, co oznacza, że jeśli wartość transkacji przekroczy kwotę 5 zł, zwrot jaki trafi do użytkownika będzie równy 5 zł. Jeżeli wartość transakcji będzie niższa niż 5 zł, użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot (nie większy, niż wartość transakcji). 

Zwrot pojawi się na koncie użytkownika nie później, niż w ciągu 7 dni.

Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass.

Gdzie znajdę Regulamin promocji?

Regulamin Promocji Black Friday dostępny jest tutaj.

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy. 

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na erkanie głównym aplikacji kliknij w "Twoje karty płatnicze".

Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

*Pamiętaj, że do portfela masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.