17 listopada 2020 12:16

Pobieraj apki i odbierz voucher SkyCash w Huawei AppGallery

article image

Wraz z Huawei AppGallery ruszamy ze specjalną ofertą z okazji zbliżającego się Black Friday. Pobierając 4 aplikacje z AppGallery można odebrać voucher od jednego z partnerów akcji – SkyCash, Pizza Hut, Empik Foto, Legimi lub TIDAL. Oferta potrwa do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły akcji oraz pełną listę aplikacji znajdziesz na stronie konkursowej oraz w regulaminie promocji

Jak odebrać zniżkę?

Aby odebrać voucher, należy wejść w baner promocyjny znajdujący się na stronie głównej w AppGallery, a następnie pobrać 4 aplikacje spośród 40 promowanych. W czasie trwania promocji, użytkownik może odebrać wszystkie 5 voucherów za pobranie 20 aplikacji z listy. Warunkiem jest, aby aplikacje nie były wcześniej zainstalowane na urządzeniu – odinstalowanie ich i ponowne zainstalowanie w czasie trwania akcji nie będzie dawało prawa do skorzystania z oferty. Zdobyte vouchery są dostępne w AppGallery w zakładce „Nagrody”.

Voucher o wartości 10 zł w SkyCash

Voucher w aplikacji SkyCash zapewni 10 zł do wykorzystania na zasilenie Portmonetki SkyCash. Aby to zrobić, należy na ekranie głównym nacisnąć „Zasil”, a następnie „Kod promocyjny” i wpisać kod vouchera. Voucher jest ważny do 31 października 2021 roku. Regulamin wykorzystania voucherów SkyCash znajduje się tutaj.

5 zł zniżki w aplikacji Pizza Hut

Na użytkowników, którzy zdecydują się wybrać voucher do Pizza Hut, czeka 5 zł zniżki na zamówienie za minimum 34 zł, w dostawie i na wynos. Aby go wykorzystać, wystarczy złożyć zamówienie i na etapie koszyka wpisać kod promocyjny. Voucher jest ważny do 12 grudnia 2020 roku.

Aż 24% zniżki do Empik Foto

Osoby, które wezmą udział w akcji, mogą wybrać również voucher upoważniający do 24% zniżki w aplikacji Empik Foto. Aby wykorzystać voucher należy pobrać aplikację Empik Foto, złożyć zamówienie i wprowadzić kod rabatowy. Kod będzie ważny do 7 grudnia 2020 roku.

Darmowy dostęp do Legimi

Do wyboru jest również voucher, który daje 30-dniowy dostęp do serwisu Legimi. Subskrypcję można aktywować na 4 różnych urządzeniach (smartfon, tablet, komputer, e-czytnik). Wartość vouchera to 39,99 zł. Można go zrealizować do 12 grudnia 2020 roku. Aby go zrealizować należy wejść na stronę www.legimi.pl/huawei, wpisać kod, wybrać docelowy plan subskrypcyjny oraz zarejestrować się lub zalogować do serwisu.

Do kiedy mogę skorzystać z promocji?

Promocja rozpoczyna się 16 listopada 2020 r. i kończy 2 grudnia 2020 r. lub po wyczerpaniu zapasów.