25 sierpnia 2022 07:20

Ubezpieczenia w podróży. Szybko i wygodnie w aplikacji SkyCash

article image

Podróż pełna odkryć i przygód? Za taką tęsknimy najbardziej! Każdy, kto wyrusza w nieznane, chce przywieźć stamtąd mnóstwo wrażeń i wyjątkowych przeżyć. Ale na wakacyjną beztroskę trzeba się dobrze przygotować. Nawet najwięksi romantycy podróżowania dostrzegają zalety nowoczesnych ubezpieczeń. Dziś od ręki i w dobrej cenie można kupić polisę online. Najlepsze przewidują ochronę w sytuacjach, o których nawet nie pomyślisz. Teraz możesz znaleźć dobre oferty ubezpieczeń turystycznych dostępnych w aplikacji SkyCash – zajmie Ci to co najwyżej kilka minut!

Wszystko, co potrzebne do zorganizowania podróży, znajdziesz w SkyCash

Niezależnie od wybranego celu niezastąpionym towarzyszem podróży jest smartfon. Zapewnia łączność, prowadzi do ważnych informacji, udostępnia mapy i przewodniki. Używamy go również jako aparatu fotograficznego i kamery. Coraz częściej to także Twoje centrum finansów, usług i zakupów. W aplikacji SkyCash znajdziesz i opłacisz dobre ubezpieczenie turystyczne. Starannie wybraliśmy partnera do wprowadzenia tej wygodnej opcji. Ubezpieczenie siebie i towarzyszy zajmie Ci zaledwie chwilę. Możesz to zrobić nawet po drodze do celu wyprawy!

Pełne ubezpieczenie podróżne w naszej aplikacji

Dobra polisa powinna zapewnić szeroką ochronę. W SkyCash oprócz opcji zakupu biletów wprowadziliśmy szybki dostęp do ubezpieczeń online. Usługę kalkuluje i dostarcza nasz sprawdzony partner, a my proponujemy bezproblemowe ubezpieczenie turystyczne do nabycia w kilka minut. Niezależnie od tego, co zatrzyma Cię w podróży, duży zakres zdarzeń objętych ubezpieczeniem pozwoli Ci na spokojny sen, gdy będziesz poza domem. Wiesz, że niespodziewane przypadki mogą wywrócić do góry nogami najlepiej zaplanowaną podróż. Nasza polisa pozwoli Ci zminimalizować straty, nie wspominając o obawach przed kradzieżą bagażu, kontuzją czy jakimkolwiek niesprzyjającym splotem okoliczności. Sprawdź, jaką ochronę zapewnia ubezpieczenie turystyczne dostępne w aplikacji SkyCash.

Na SkyCash znajdziesz najprostszy sposób na ubezpieczenia!

Jeśli w natłoku spraw do załatwienia zapomnisz o ubezpieczeniu turystycznym – nie szkodzi. Udostępnimy Ci polisę dopasowaną do potrzeb aktywnego turysty. Już nie musisz szukać i porównywać – propozycja naszego partnera uwzględnia wiele nieoczekiwanych zdarzeń podczas wakacji. Wystarczy smartfon, aplikacja SkyCash i kilka kliknięć, by wybrać się na wyczekany urlop z szerokim uśmiechem.