6 grudnia 2019 14:36

Ubezpiecz się ze SkyCash

article image

W SkyCash dbamy nie tylko o to, by podróżowało Ci się wygodniej. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo.

 

Dlatego udostępniamy naszym użytkownikom wygodny zakup ubezpieczenia. Wbór i zakup ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb, zajmie Ci tylko kilka minut. Możliwości jest wiele. Zobacz poniżej.

 

Na ekranie głównym wybierz kafelek UBEZPIECZENIA, a następnie ubezpieczenia turystyczne. Wskaż, czy interesuje Cię ubezpieczenie krajowe, czy zagraniczne.

 

Ubezpieczenia krajowe mogą obejmować: NNW, Assistance, koszty leczenia i rehabilitacji, koszty ratownictwa, assistance, assistance w sporcie, OC, OC w sporcie, wybrane sporty amatorskie, a nawet sprzęt sportowy.

 

Decydując się na ubezpieczenie zagraniczne, do wyboru masz opcję wypoczynek (zawierającą sport amatorski) lub jeśli jesteś fanem adrenaliny, opcję uwzględniającą sporty ekstremalne i wyczynowe.

 

Wybierając ubezpieczenie możesz wskazać siebie, rodzinę lub całą grupę przyjaciół, w którymi wyjeżdżasz oraz daty obowiązywania ubezpieczenia. Przy ubezpieczeniach zagranicznych musisz również wybrać państwo, na terenie którego chcesz wykupić ubezpieczenie.

 

W następnym kroku przedstawimy Ci wszystkie dostępne oferty. Możesz skorzystać z opcji mini, opti lub maxi. Każdy z pakietów jest szczegółowo opisany bezpośrednio w aplikacji. Wystarczy kliknąć w „szczegóły”, żeby zapoznać się z opisem danego ubezpieczenia.

 

Płatność za ubezpieczenie wykonasz jak zawsze wygodnie z Twojego rachunku SkyCash lub kartą płatniczą. Po zatwierdzeniu transakcji i zakupie polisy, wszystkie dokumenty trafią na Twój adres mailowy.

 

 

W aplikacji SkyCash znajdziesz ubezpieczenia oferowane przez AXA, EUROPA, Generali, Proama oraz Uniqua.