17 sierpnia 2020 09:20

Nowa usługa w SkyCash dla Firm

article image

SkyCash wprowadza nową usługę dla klientów SkyCash dla Firm. Od 17 sierpnia użytkownicy mogą szybko i wygodnie zamówić taksówkę iTaxi prosto z panelu aplikacji, a przejazd opłacić środkami konta firmowego pracodawcy.

Usługa dostępna jest dla wszystkich klientów biznesowych SkyCash. Aby aktywować usługę Taxi wystarczy dodać dane pracowników, takie jak imię i nazwisko oraz numer telefonu zarejestrowanego w SkyCash. Następnie, pracownicy mogą korzystać z usługi Taxi w kilku prostych krokach.

Główne korzyści dla Twojej firmy:

  • łatwo zarządzasz podróżami pracowników w jednym panelu,
  • otrzymujesz jedną fakturę zbiorczą w miesiącu za usługę,
  • korzystasz z największej sieci taxi w Polsce.

Jak to działa?

  1. Użytkownik zamawia taksówkę w usłudze Taxi w aplikacji SkyCash, klikając w przycisk „zamawiam”.
  2. Informacje, w tym dane użytkownika, wyświetlane są po stronie zalogowanego kierowcy w aplikacji iTaxi, który potwierdza wolę wykonania usługi poprzez wciśnięcie przycisku „przyjmij zlecenie”.
  3. Użytkownik otrzymuje komunikat zwrotny natychmiast po zaakceptowaniu zlecenia przez kierowcę wraz z informacjami dotyczącymi aktualnej pozycji kierowcy i danymi pozwalającymi na jego identyfikację (m.in. model samochodu, jakim porusza się kierowca).
  4. Kierowca, który przyjął zamówioną usługę, stawia się w lokalizacji wskazanej przez użytkownika.

Płatności za usługę przewozu dokonywane są poprzez obciążenie konta SkyCash dla Firm lub w przypadku braku środków są opłacane gotówką przez użytkownika u kierowcy na podstawie cennika dostępnego na szybie pojazdu kierowcy. Na koniec miesiąca generowana jest jedna faktura zbiorcza za wszystkie przejazdy wraz ze szczegółowym raportem z przejazdów pracowników, co umożliwia dokładną kontrolę kosztów. Usługa Taxi w SkyCash dla Firm jest uzupełnieniem oferty dla klientów biznesowych, którzy dotychczas mogli korzystać z wygodnych rozliczeń parkowania pojazdów na jednym dokumencie, a także umożliwiać swoim pracownikom zakup biletów komunikacji miejskiej w aplikacji SkyCash.

Regulamin usługi iTaxi w SkyCash dla Firm znajduje się tutaj.