Tarnobrzeg w mobiParking | Skycash

29 lipca 2021 10:14

Tarnobrzeg w mobiParking

article image

Tarnobrzeg jest kolejnym miastem, w którym za postój w strefie płatnego parkowania kierowcy zapłacą korzystając z aplikacji SkyCash. Już od 2 sierpnia dokonać tego będzie można używając funkcji mobiParking, która pozwala na mobilne rozliczenie się za postój na parkingu szybko, bezpiecznie i bez konieczności poszukiwania parkometru.

SkyCash umożliwia płatności na 3 sposoby:

  • parkowanie na czas - jeżeli wiemy, że w danym miejscu spędzimy, np. 20 minut;
  • parkowanie za określoną kwotę - kiedy chcemy zapłacić za postój nie więcej niż wyznaczony przez nas próg;
  • za pomocą funkcji START-STOP - daje możliwość zapłacenia za dokładnie taki czas, jaki został spędzony na miejscu parkingowym, to kierowca decyduje, kiedy włącza i wyłącza naliczanie.

Kierowcy korzystający z aplikacji SkyCash mają pełną kontrolę nad kosztami i czasem, który chcą przeznaczyć na parkowanie oraz mogą dokonywać opłat bezpośrednio w niej, bez konieczności poszukiwania parkomatu. Funkcja mobiParking pozwala przedłużyć lub zakończyć postój w wybranym przez kierowcę momencie.

Jak opłacić parking?

Po znalezieniu miejsca parkingowego, opłacenie biletu przez aplikację jest bardzo proste. Wystarczy: Otworzyć aplikację SkyCash, a następnie wybrać kafelek „mobiParking”. Wskazać miasto oraz strefę, w której się parkuje. Zaznaczyć metodę rozliczenia (START-STOP, na czas lub za kwotę), źródło płatności, a następnie kliknąć przycisk "Rozpocznij parkowanie".

Stawki opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania w Tarnobrzegu

Cennik opłat za postój pojazdów:

  • 1,00 zł - pierwsze pół godziny parkowania w ciągu jednego dnia;
  • 2,50 zł - za pierwszą godzinę parkowania;
  • 3,00 zł - za drugą godzinę parkowania;
  • 3,60 zł - za trzecią godzinę parkowania;
  • 2,50 zł - za czwartą i każdą kolejną godzinę parkowania.

Opłaty za postój pojazdów w miejscach wyznaczonych w strefie płatnego parkowania pobierane są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych, w godzinach od 8.30 do 17.30.

Więcej korzyści z aplikacją SkyCash w Tarnobrzegu

SkyCash to wielofunkcyjna aplikacja. Poza płatnościami za parking umożliwia ona zakup biletów kolejowych oraz autobusowych, np. POLREGIO czy PKP Intercity. Dodatkowo pozwala na płatności za rachunki czy wypłaty z bankomatów Euronet.

Zainstaluj SkyCash i poznaj wszystkie możliwości aplikacji.