20 sierpnia 2020 11:09

Wyrusz w góry ze Szwagropolem i SkyCash

article image

Już od dziś bilety na połączenia przewoźnika autobusowego Szwagropol możesz szybko i bezpiecznie kupić w aplikacji SkyCash. Wszystkie dostępne połączenia znajdziesz w kafelku „Bilety autokarowe” lub w planerze podróży, który znajduje się w dolnym pasku aplikacji. Informacja o tym, że dane połączenie realizowane jest przez Szwagropol wyświetli się po kliknięciu w kafelek „Szczegóły”. Ceny biletów normalnych wahają się od 3 zł do 26 zł w zależności od trasy. 

Wśród dostępnych połączeń znajdziesz trasy:

 • Kraków – Nowy Targ – Zakopane – Nowy Targ – Kraków
 • Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków
 • Kraków – Nowy Targ – Bukowina Tatrzańska – Nowy Targ – Kraków
 • Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Piwniczna – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków
 • Kraków – Brzesko – Nowy Sącz – Krynica – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków

Jak kupić bilet?

Zakup biletu powinien nastąpić przed wejściem na pokład autobusu. Aby dokonać zakupu, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:

 1. Wybierz kafelek „Bilety autokarowe” lub wejdź w planer podróży widoczny na dolnym pasku w aplikacji oznaczony ikoną mapy oraz podpisem „Zaplanuj podróż”.
 2. Wpisz miasto, w którym rozpoczynasz podróż oraz miejsce docelowe. Następnie, uzupełnij datę i godzinę wyjazdu.
 3. Aplikacja wyświetli wszystkie dostępne połączenia spełniające wybrane kryteria. Spośród nich, wybierz połączenie, potwierdzając wybór przyciskiem „Wybieram”.
 4. W następnym kroku wybierz liczbę osób, które odbędą podróż oraz uzupełnij dane pasażerów – imię oraz nazwisko. Zaznacz również ulgi, które dotyczą wybranych pasażerów.
 5. Po zaakceptowaniu regulaminu, dokonaj płatności z Portmonetki SkyCash, potwierdzając transakcję kodem PIN, który został nadany podczas rejestracji.
 6. Zakupiony bilet znajdziesz w zakładce “Moje bilety” lub “Kontrola biletów”. Podczas weryfikacji, należy okazać ekran urządzenia, z którego została zrealizowana płatność elektroniczna.

Gdzie znajduje się regulamin?

Regulamin usługi znajduje się tutaj