1 kwietnia 2021 13:37

Sukces emisji SkyCash dzięki ogromnemu zaangażowaniu tysięcy użytkowników

article image

SkyCash, leader płatności mobilnych w Polsce, zakończył emisję akcji skierowaną do swoich Klientów. W ramach emisji użytkownicy SkyCash złożyli ponad 6 tys. zapisów, a suma wpłat osiągnęła ponad 2,9 mln złotych.

Użytkownicy aplikacji dopisali i w ogromnej liczbie, znacznie większej niż w większości emisji crowdfundingowych, postanowili zostać współwłaścicielami platformy SkyCash. Środki z emisji akcji zostaną wykorzystane na przygotowanie nowej aplikacji SkyCash, rozwój usług i zespołu oraz projekty w obszarze smart city. Rozpoczęliśmy już nowe rekrutacje, aby szybciej zrealizować nasze plany.

Zachęceni sukcesem obecnej emisji myśli już o kolejnej emisji na początku przyszłego roku. W przyszłości chcemy jeszcze bardziej premiować aktywnych użytkowników aplikacji SkyCash. Zachęcamy więc obecnych i nowych użytkowników do aktywności i wybierania naszej platformy, aby móc skorzystać z najbardziej korzystnych warunków w przyszłych emisjach.

SkyCash przeprowadził emisję w formie crowdfundingu, wykorzystując przygotowany dla tego celu system. Emisja była prowadzona w aplikacji SkyCash, gdzie użytkownicy mogli zapoznać się z parametrami emisji, wymaganymi dokumentami, odpowiedziami na najczęściej zadawane oraz przejść krótki proces kończący się wpłatą i wysłaniem formularza zapisu na akcje.

W najbliższych planach SkyCash jest udostępnienie swojej platformy crowdfundingowej dla innych podmiotów, które będą chciały prowadzić emisje, także wśród użytkowników aplikacji SkyCash.