5 października 2018 12:50

Studenciak, czyli bilet miesięczny Kolei Śląskich za 1zł!

article image

Bilet miesięczny Kolei Śląskich za złotówkę? To możliwe! Wraca promocja "Studenciak"! Koleje Śąskie zachęcają w ten sposób studentów do korzystania z transportu publicznego, a my w SkyCash mamy przyjemność w tym uczestniczyć.

 

Jak to działa?

Jeśli właśnie zaczynasz studia licencjackie, inżynierskie albo jednolite magisterskie na pierwszym roku, to promocja jest skierowana do Ciebie. Kup do końca października 2018 bilet miesięczny, a zapłacisz za niego symboliczną złotówkę. Promocja dostępna jest tylko u nas, w aplikacji SkyCash. Musisz więc ją pobrać z Google Play jeśli masz Androida lub z App Store jeśli masz iPhone.

Pamiętaj, że podczas kontroli oprócz biletu w aplikacji niezbędne będzie okazanie dokumentu potwierdzającego rozpoczęcie studiów – legitymacji studenckiej lub zaświadczenia dostępnego na stronie w Kolei Śląskich o TUTAJ

 

Kiedy mogę kupić Studenciaka za 1 zł?

Bilet możesz kupić od 1 października do 31 października 2018 włącznie. Uwaga - bilet jest ważny od razu od momentu zakupu. 

 

Jak zapłacić za Studenciaka w SkyCash?

Za bilet możesz zapłacić kartą albo Kontem SkyCash, które doładujesz przelewem, przelewem błyskawicznym albo kartą. 

 

Jak długo i gdzie jest ważny Studenciak?

Bilet kupiony w promocji Studenciak jest ważny przez kolejne 30 dni od daty zakupu. Jeśli kupisz go na przykład 25 października, to będzie ważny do 24 listopada. Studenciak to bilet miesięczny imienny tam-powrót - musisz podać stację początkową i końcową (z wykluczeniem odcinka transgranicznego Chałupki-Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec-Zakopane)

Pełen regulamin promocji Studenciak dostępy jest na stronie Kolei Śląskich.