25 czerwca 2015 11:13

SkyCash w pociągach Arriva

arriva

 

 

 

 

Lista usług dostępnych w ramach aplikacji mobilnej SkyCash rozszerzyła się o możliwość kupowania biletów na pociągi Arriva RP, które obsługują ponad 70 proc. przewozów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. To już piąte przedsiębiorstwo kolejowe współpracujące ze SkyCash. Za pomocą aplikacji można też opłacić przejazd Kolejami Mazowieckimi, Kolejami Wielkopolskimi, SKM w Trójmieście oraz PKP Intercity.

 

 

- Sposób, w jaki SkyCash ułatwia podróżowanie powoduje, że mobilne bilety stają się coraz popularniejsze, powiedział Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. - Doceniają je zarówno pasażerowie, jak i sami przewoźnicy, którzy trzymują do dyspozycji sprawdzony, działający 24 godziny na dobę system dystrybucji - dodaje Tomasz Krajewski.

 

 

Pasażerowie Arriva RP mogą kupować telefonem bilety dowolnej relacji na odcinkach Chełmża - Bydgoszcz, Grudziądz – Toruń oraz Grudziądz Bydgoszcz. Wkrótce w aplikacji znajdą się także kolejne trasy obsługiwane przez przewoźnika. Żeby dokonać zakupu, wystarczy wybrać jeden z dostępnych biletów i określić stację początkową oraz końcową. SkyCash umożliwia też korzystanie ze wszystkich obowiązujących na danych liniach ulg i zniżek.

 

 

Po dokonaniu płatności kartą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash bilet zostaje automatycznie zapisany aplikacji. Można okazać go do kontroli także bez konieczności łączenia się z Internetem. Z usługi mogą korzystać wszyscy posiadacze telefonów z systemem Android, Windows Phone oraz iOS (iPhone).