3 stycznia 2017 10:07

SkyCash w KZK GOPZ mobilnych biletów dostępnych w SkyCash może korzystać dodatkowo niemal milion pasażerów. Są to osoby przemieszczające się komunikacją miejską w tak dużych ośrodkach, jak Katowice, Sosnowiec, Gliwice czy Zabrze. Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (KZK GOP), z którym nawiązaliśmy współpracę, obsługuje łącznie blisko 30 gmin.

 
 

 

banner-lp1

 

 

 

 

 

KZK GOP działa na terenie o powierzchni ponad trzykrotnie większej od Warszawy i obejmuje swoim zasięgiem prawie całą aglomerację katowicką oraz niektóre obszary z nią sąsiadujące. Każdego dnia z transportu publicznego organizowanego przez Związek korzysta niemal milion pasażerów. Od teraz mogą oni kupować bilety także za pomocą darmowej aplikacji mobilnej SkyCash. Dostępne są w niej  bilety jednorazowe, ważne w granicach jednego lub większej liczby miast albo przez określony czas od momentu zakupu (15, 30 i 60 min.).

 

 

 

 

 

 

 

 

Za bilety pasażerowie mogą płacić podłączoną do SkyCash kartą płatniczą lub środkami pieniężnymi, którymi wcześniej zasilili swoje konto. Aplikacja daje ponadto możliwość zakupu w ramach jednej transakcji nawet kilkunastu biletów oraz okazywania ich do kontroli w trybie offline, bez potrzeby łączenia się z Internetem. Po pobraniu SkyCash i zarejestrowaniu się w systemie pierwszy bilet w cenie do 4 zł można skasować za darmo.