SkyCash w Kielcach | Skycash

2 lutego 2017 09:58

SkyCash w Kielcach

W Kielcach można już kupować bilety komunikacji miejskiej przy użyciu SkyCash. W aplikacji dostępne są bilety jednorazowe, jednogodzinne oraz dobowe, które nie różną się cenowo od swoich tradycyjnych odpowiedników. Po pobraniu SkyCash i zarejestrowaniu się w systemie pierwszy bilet w cenie do 4 zł można skasować za darmo.

 

 

 

 

 

 

Aby móc korzystać ze SkyCash, należy zainstalować aplikację, która działa na systemach operacyjnych iOS, Android i Windows Phone. Teraz wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, otworzyć zakładkę „Komunikacja miejska” i z listy miast wybrać Kielce. Aplikacja zapamięta wybór i podczas kolejnych zakupów można będzie pominąć ten krok. Następnie pasażer wybiera jeden z dostępnych biletów i potwierdza zamiar jego zakupu. W przypadku biletów jednorazowych należy też wpisać numer boczny autobusu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zatwierdzeniu płatności bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci telefonu. Podczas kontroli wystarczy otworzyć zakładkę „Bilety do kontroli”, wybrać zakupiony bilet i okazać go kontrolerowi. Tę czynność można wykonać w dowolnym momencie, nawet gdy urządzenie nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby móc dokonywać płatności za bilety, należy uprzednio zasilić swoje konto SkyCash środkami pieniężnymi, np. przelewem bankowym. Aplikacja umożliwia też podłączenie karty płatniczej, dzięki czemu nie trzeba w ogóle pamiętać o zasileniach. Należność za bilety będzie wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.