25 czerwca 2015 10:58

SkyCash uatrakcyjnia bankowość mobilną BZ WBK

Lista usług dostępnych w aplikacji BZWBK24 mobile Banku Zachodniego WBK powiększyła się o możliwość wygodnego kupowania biletów komunikacji miejskiej w ciężar rachunku bankowego.

 

 

 

 

Dostawcą rozwiązania jest SkyCash, system płatności mobilnych, który działa w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski, m.in. w Poznaniu, Łodzi, Warszawie i Krakowie. Pozwala kupić w ramach jednej transakcji nawet kilkanaście biletów tego samego rodzaju, eliminując jednocześnie takie codzienne uciążliwości jak stanie w kolejkach, odliczanie drobnych czy szukanie otwartego punktu sprzedaży. Bilety są dostępne przez całą dobę i nie różnią się cenowo od swoich tradycyjnych odpowiedników, sprzedawanych w kioskach oraz automatach.

 

 

 

 

 

- Udostępniając mechanizm zakupu biletów w zewnętrznej aplikacji zaprezentowaliśmy jeden z możliwych kierunków symbiozy naszego systemu, w tym przypadku z bankowością mobilną – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash Poland S.A. - Bilety miejskie to, obok płatności za parkowanie oraz biletów kolejowych i kinowych, jedna z najpopularniejszych usług SkyCash, która doskonale uzupełnia i znacznie uatrakcyjnia korzystanie z aplikacji BZWBK24 mobile - dodaje Mazurkiewicz.

 

 

 

 

 

Z rozwiązania mogą korzystać użytkownicy BZWBK24 mobile, którzy aktywują usługę rejestrując się w SkyCash. Tę jednorazową czynność można wykonać w każdej chwili, bez konieczności wychodzenia z aplikacji. Osoby, które posiadają już konto w systemie płatności przez komórkę mogą natomiast kupować bilety bezpośrednio po wprowadzeniu w BZWBK24 mobile swoich danych dostępowych – tych samych, których używają podczas logowania się do SkyCash.