18 stycznia 2021 09:25

SkyCash ruszył z emisją akcji!

article image

 

SkyCash Poland S.A. wystartował z emisją akcji, dzięki czemu użytkownicy popularnej aplikacji mogą stać się jej współwłaścicielami oraz wesprzeć plany rozwojowe firmy. Celem emisji jest pozyskanie dodatkowych środków finansowych na rozwój platformy, zaproponowanie użytkownikom zupełnie nowych funkcjonalności oraz rozszerzenie aktywności spółki w obszarze smart city.

Spółka SkyCash Poland S.A. rozpoczęła 18 stycznia 2021 roku emisję akcji serii K. Spółka chce pozyskać do 4,2 mln złotych na stworzenie nowej platformy, rozwój portfela usług, w tym na rynkach zagranicznych oraz projekty w obszarze smart city. W ręce inwestorów trafi nawet 2.100.000 nowych akcji. Zapisywać się na akcje można do 29 marca 2021 r. lub do osiągnięcia celu emisji. Emisja prowadzona jest wyłącznie w aplikacji SkyCash, w systemie przygotowanym przez spółkę.

Gdzie i jak kupić akcje?

Wszyscy zainteresowani zakupem akcji, mogą to zrobić bezpośrednio w aplikacji SkyCash. Akcje mogą kupić obecni oraz nowi użytkownicy aplikacji. W przypadku braku konta – należy pobrać aplikację z zaufanego sklepu oraz zarejestrować się w kilku prostych krokach. Dla osób chcących zainwestować środki w spółkę, powstała także dedykowana strona akcje.skycash.com, na której znajdują się wszystkie wymagane dokumenty i informacje dotyczące emisji.

Aby kupić akcje, wystarczy: 

  • wejść w kafel "Zainwestuj w SkyCash" w aplikacji,
  • podać liczbę akcji lub wybrać przygotowany przez nas pakiet,
  • uzupełnić wymagane dane, dbając o ich poprawność,
  • opłacić, podpisać i odesłać formularz zapisu na akcje,
  • akcje po rejestracji emisji zostaną zapisane w Rejestrze akcjonariuszy.

Taniej dla aktywnych użytkowników

Cena pojedynczej akcji wynosi 2,50 zł. Dla aktywnych użytkowników aplikacji SkyCash przewidziane są natomiast specjalne ceny, wynoszące 2,25 zł lub 2,00 zł. Dedykowana cena zostanie automatycznie naliczona po wyborze liczby akcji, które użytkownik chce kupić. 

Dowiedz się więcej na stronie poświęconej naszej emisji akcje.skycash.com lub bezpośrednio w aplikacji.