25 czerwca 2015 11:10

SkyCash ponownie w trasie z pociągiem Słonecznym

partners_logo_13

 

Pociąg Słoneczny Kolei Mazowieckich to wakacyjny środek transportu, cieszący się niesłabnącą popularnością wśród osób planujących wypoczynek nad polskim morzem. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, bilety można kupować także przy użyciu aplikacji mobilnej SkyCash. Pasażerowie mogą w ten sposób uniknąć kolejek do kas, dokonać zakupu biletu na kilka dni przed wyjazdem lub nawet w drodze na dworzec. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

 

 

Aplikacja będzie przydatna także po przyjeździe nad morze. Można przy jej użyciu płacić za przejazdy pociągami SKM i autobusami miejskimi. SkyCash pozwala też kupować bilety do kin w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Rumi oraz wypłacać gotówkę z bankomatów sieci Euronet. W okresie wakacyjnym można znaleźć je w niemal wszystkich nadmorskich miejscowościach, gdzie w dalszym ciągu wiele sklepów i punktów gastronomicznych nie honoruje płatności kartami. Podróżujący samochodem mogą też regulować dzięki SkyCash opłaty za parkowanie w Trójmieście i na Helu.

 

 

Żeby kupić bilet na pociąg „Słoneczny”, wystarczy wybrać stację początkową i końcową, a następnie zatwierdzić transakcję. Pasażer może zapłacić środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash, jak również używając podłączonej do systemu karty płatniczej MasterCard lub Visa. Podczas kontroli należy okazać konduktorowi bilet, który zostaje automatycznie zapisany w zakładce „Kontrola biletów”. Tę czynność można wykonać także w trybie offline, bez konieczności łączenia się z Internetem.

 

 

- SkyCash to szybki sposób na zakup biletu Kolei Mazowieckich, ale dzięki współpracy z lokalnymi przewoźnikami okazuje się idealnym partnerem podróży także nad samym morzem – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, prezes SkyCash - Stały i natychmiastowy dostęp do biletów autobusowych oraz SKM, daje możliwość wygodnego i bezstresowego przemieszczania się między wieloma nadmorskimi miejscowościami - dodaje Mazurkiewicz.

 

 

Żeby korzystać ze SkyCash, wystarczy posiadać telefon z dostępem do Internetu i zainstalować bezpłatną aplikację. Można to zrobić wpisując w przeglądarce telefonu adres m.skycash.com albo wysyłając pustego SMS-a na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego). Użytkownicy smartfonów mogą też pobrać SkyCash w dedykowanych sklepach z aplikacjami.