2 października 2019 17:17

SkyCash nawiązał współpracę z iTaxi

article image

Ze SkyCash dotrzesz tam, gdzie chcesz!

1 października 2019 r. w aplikacji SkyCash została uruchomiona nowa usługa. Użytkownicy SkyCash będą mogli skorzystać z przejazdów taksówkami. Wszystko dzięki nawiązaniu współpracy z iTaxi.

Dzięki nowemu partnerowi, podróżowanie ze SKyCash będzie jeszcze wygodniejsze. Współpraca z iTaxi pozwoli naszym użytkownikom zaplanować swoją podróż już od samego progu swojego domu. Wysoki poziom usługi, dostarczany przez iTaxi gwarantuje komfort przejazdów niezależnie od długości i celu podróży.

Nawiązanie partnerstwa z iTaxi jest naszą odpowiedzią na oczekiwania i potrzebę użytkowników, dostarczenia kolejnej komplementarnej usługi. 

Zamawianie taksówki w SkyCash będzie możliwe z ekranu głównego aplikacji. Wystarczy kliknąć w odpowiedni kafelek (TAXI), a następnie wskazać miejsce odbioru oraz miejsce docelowe. Za przejazd można zapłacić korzystając z Masterpass (portfel elektorniczny uruchomiony w SkyCash w pierwszej połowie 2019 roku, w celu podniesienia bezpieczeństwa użytkowników) oraz za pomocą Rachunku płatniczego SkyCash, czyli pre-paidowej portmonetki.