30 listopada 2017 12:05

SkyCash jest już w Wałbrzychu

article image

To doskonała wiadomość dla osób korzystających z komunikacji miejskiej w Wałbrzychu. Od teraz bilety można kupić szybko, sprawnie i wygodnie dzięki SkyCash.

Aby móc korzystać ze SkyCash, należy zainstalować aplikację, która działa na systemach operacyjnych iOS, Android i Windows Phone. Teraz wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, otworzyć zakładkę „Komunikacja miejska” i z listy miast wybrać Gorzów Wielkopolski. Aplikacja zapamięta wybór i podczas kolejnych zakupów można będzie pominąć ten krok. Następnie pasażer wybiera jeden z dostępnych biletów i potwierdza zamiar jego zakupu. W przypadku biletów jednorazowych należy też wpisać numer linii autobusu.

Po zatwierdzeniu płatności bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci telefonu. Podczas kontroli wystarczy otworzyć zakładkę „Bilety do kontroli”, wybrać zakupiony bilet i okazać go kontrolerowi. Tę czynność można wykonać w dowolnym momencie, nawet gdy urządzenie nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

Aby móc dokonywać płatności za bilety, należy uprzednio zasilić swoje konto SkyCash środkami pieniężnymi, np. przelewem bankowym. Aplikacja umożliwia też podłączenie karty płatniczej, dzięki czemu nie trzeba w ogóle pamiętać o zasileniach. Należność za bilety będzie wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.