27 kwietnia 2021 09:23

Ruszamy z platformą do crowdfundingu udziałowego - SkyAnts.

article image

Miło nam poinformować, że ruszamy z nowym projektem - SkyAnts Crowdfunding. Platforma służy do zbierania pieniędzy na projekty inwestycyjne wśród naszych użytkowników i nie tylko. Jej niewątpliwą przewagą nad konkurencją jest dostępność w aplikacji SkyCash, która dociera do ponad 3 milionów użytkowników.

Czym jest SkyAnts?

Za pośrednictwem SkyAnts firmy będą mogły nie tylko korzystać z mechanizmów ułatwiających pozyskiwanie kapitału, ale również z możliwości promocji emisji w aplikacji wśród użytkowników SkyCash oraz doradztwa prawnego przy przygotowaniu emisji, w trakcie jej trwania oraz po zakończeniu.

Dla kogo jest SkyAnts?

Obecnie pozyskujemy nowych emitentów, których oferty będą udostępnione na skyants.pl, jednak na stronie mogą zapisywać się również inwestorzy, którzy chcą jako pierwsi otrzymywać informacje o nowych projektach. Z naszej oferty mogą korzystać zarówno istniejące firmy, jak i projekty na początkowym stadium rozwoju.

Oferta dla firm poszukujących finansowania rozwoju za pośrednictwem SkyAnts jest kompleksowa. Obejmuje automatyzację działań na platformie SkyAnts Crowdfunding, w aplikacji SkyCash, ale także ofertę partnerów w zakresie prowadzenia rejestru akcjonariuszy, doradztwa prawnego oraz transakcyjnego, czy emisji obligacji.

Przyszłość crowdfundingu

Rynek crowdfundingu ma przed sobą olbrzymie perspektywy. Obecne przepisy pozwalają pozyskać firmom do 1 mln euro kapitału w ciągu 12 miesięcy, natomiast w listopadzie 2021 roku wchodzą w życie nowe przepisy, na bazie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego, które zwiększają ten limit docelowo do 5 mln euro.

SkyCash dzięki rozległej ofercie, dużej bazie użytkowników i nowoczesnej platformie, chce stać się miejscem pierwszego wyboru dla emitentów chcących pozyskać kapitał w formie crowdfundingu.

Rozwijaj się i zarabiaj ze SkyAnts.