3 grudnia 2019 16:13

Prezent na Mikołajki ze SkyCash

article image

Świąteczne szaleństwo trwa, a wraz z jego pędem czasami łatwo zapomnieć o prezentach. Na szczęście nowoczesne problemy niosą za sobą nowoczesne rozwiązania. Idealny podarunek kupisz teraz z poziomu komórki i to w kilka chwil. Sprawdź nasz poradnik prezentowy.

 

Wybierz razem z nami idealny prezent w 3 krokach:

Krok 1. Wybierz kogo w tym roku chcesz obdarować

To, jaki prezent wybierzesz zależy przecież od tego, komu chcesz go wręczyć. Poniżej kilka naszych propozycji:

Domator

Znasz kogoś, kto lubi odpoczywać w domu i namiętnie ogląda film za filmem? Kup mu voucher na CDA Premium. Na pewno znajdzie coś dla siebie. To ogromna baza, w której znajdziesz zarówno kinowe hity, jak i mniej znane produkcje. Gwarancja wielu godzin emocji i rozrywki w jakości HD. Aby aktywować dostęp wystarczy wpisać kod. 

 A może pooglądacie wspólnie? Wtedy prezent będzie podwójnie udany!

Wybierz najlepszą opcję:

 • CDA Premium 90 dni za 59.70
 • CDA Premium 30 dni za 19.90

Jak kupić?

Wejdź do aplikacji SkyCash i wybierz kafel DOŁADOWANIA, a następnie Doładowania do gier. Po kliknięciu w CDA Premium musisz jedynie zdecydować - 30 czy 90 dni?

Po zakupie otrzymasz od nas kod doładowania, który można wykorzystać już bezpośrednio na stronie www.cda.pl/kod

Gamer

Kolejny z pewniaków to doładowanie dla gracza. Odsłonisz nim pole nowych możliwości! SkyCash obsługuje najpopularniejsze platformy: 

 • XBox Live
  • XBOX GOLD 12M za 249.00
  • XBOX GOLD 3M za 79.00
 • Playstation Plus
  • Playstation Plus 90 za 100 zł
  • Playstation Plus 365 za 240 zł
 • Steam
  • doładowanie Steam Wallet za 22.00
  • doładowanie Steam Wallet za 44.00
  • doładowanie Steam Wallet za 88.00
  • doładowanie Steam Wallet za 110.00

Gracze sami najlepiej wiedzą, jakie tytuły nie mogą umknąć ich uwadze. Dzięki doładowaniu będą mogli pobierać nowe gry lub korzystać z niedostępnych wcześniej funkcji. Wystarczy, że dowiesz się, czy osoba, którą chcesz obdarować grą na XBoxie, PS-ie czy pececie. Oni już będą wiedzieli co zrobić z otrzymanym kodem!

Jak kupić?

Wejdź do aplikacji SkyCash i wybierz kafel DOŁADOWANIA, a następnie Doładowania do gier. Teraz pozostaje wybór platformy, więc upewnij się, że wiesz którą wybrać. 

Po zakupie otrzymasz od nas kod, który można wykorzystać już bezpośrednio na wybranej platformie.

Kinomaniak

Zimowy wieczór z ciepłymi nachosami. O tak! Poproszę! Kup przez SkyCash bilety do kina i podaruj komuś kinowe emocje. Mikołajki to idealny dzień na taki przyjemny gest. To co? Wzruszająca świąteczna komedia romantyczna czy któryś z kandydatów do Oscara? Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i uratowaliśmy Twoje Mikołajki. Prezent na ostatnią chwilę nie musi być nudny ani niepraktyczny. W tym roku podarujesz coś, co na pewno sprawi wiele radości - i to bez wychodzenia z domu!

Jak kupić?

Wejdź do aplikacji SkyCash i kliknij kafel KINO, a następnie wybierz kino, do którego bilety chcesz kupić. Znajdziesz u nas Multikino, Kino Luna oraz Nove Kino. Teraz czas na repertuar - wybierz tytuł, godzinę seansu i miejsca na sali. Ostatni krok to wskazanie czy korzystasz ze zniżek, czy kupujesz bilet normalny. Zapłać i gotowe. Twoje bilety pojawią się w zakładce Kontrola biletów. 

Krok 2. Zdecyduj ile pieniędzy możesz przeznaczyć na prezent

Sam decydujesz, czy ma to być mały upominek, czy duży prezent, który będzie służyć przez wiele miesięcy. W SkyCash dajemy Ci wiele możliwości. Pamiętaj, że to święta i najważniejsze prezenty są niematerialne. Obejrzyj razem z rodzicami świąteczny film, pograj z synem albo bratem na PlayStation czy XBOX-ie, a babcię zabierz do kina. Prezenty będą jeszcze lepsze, kiedy wykorzystacie je razem z najbliższymi. 

Krok 3. Przygotuj prezent

Jaki masz pomysł na wręczenie prezentu? Możesz włożyć wydrukowany kod lub bilety do koperty albo przygotować eleganckie pudełko z motywami gamingowymi czy filmowymi. To już zależy od Twojej inwencji. My gwarantujemy, że taki prezent każdemu się przyda.