28 kwietnia 2020 13:10

Rozrywka: nowości w doładowaniach

article image

Do oferty uzupelniającej rozrywkę ze SkyCash trafiły kolejne pożądane serwisy. Teraz w aplikacji kupisz również kody do Player oraz Spotify Premium. Łączy je przede wszystkim wysoka jakość i brak reklam przerywających relaks.

Spotify Premium to miliony utworów dostępne w jednej aplikacji. Wybieraj swoje ulubione utwory lub odkrywaj nowe i zbuduj perfekcyjną kolekcję. Odkrywaj gotowe playlisty pasujące do Twojego nastroju i posłuchaj najnowszych singli lub albumów z tego tygodnia. Dzięki Spotify Premium możesz odtwarzać na żądanie, słuchać w trybie offline i zapomnieć o reklamach. To dzwięk wysokiej jakości gdziekolwiek jesteś.

Dostępny w trzech wariantach nominałów: 20 zł, 60 zł, 120 zł. (standardowa cena serwisu to 19,99 zł miesięcznie, więc kody zapewnią odpowiednio jeden, trzy lub sześć miesięcy najlepszej muzyki)

Player to platforma VOD wypełniona serialami, których nie obejrzysz nigdzie indziej.  Całe sezony najpopularniejszych produkcji bez reklam. Biblioteka VOD zawierająca ponad 900 tytułów, a do tego kanały tematycze: TVN Style, TVN Turbo, TTV, Discovery i inne.

Dostępny w dwóch wariantach: PLAYER.PL START VOD - 10 zł, PLAYER.PL START VOD + TV - 25 zł

Jak kupić?

Na ekranie głównym aplikacji SkyCash wybierz kafel DOŁADOWANIA, a następnie ROZRYWKA. Zdecyduj, który serwis i jego wariant kwotowy Cię interesuje i przejdź do płatności. Możesz zapłacić korzystając ze swojej portmonetki SkyCash, karty płatniczej przypisanej do portfela Masterpass lub szybkiego przelewu ze swojej bankowości elektronicznej. Zakupiony kod wyślemy Ci na adres mailowy przypisany do konta SkyCash, ale znajdziesz go też w historii swoich transakcji w SkyCash.

Jak wykorzystać?

Spotify Premium

  1. Wejdź na spotify.com/redeem.
  2. Zaloguj się lub utwórz konto Spotify.
  3. Wpisz numer zakupionego w SkyCash kodu.

Player

  1. Wejdź na www.player.pl
  2. Zaloguj się lub utwórz konto darmowe konto i zarejestruj się.
  3. Po zalogowaniu wybierz opcję "Oferta", a następnie "Zrealizuj voucher" lub przejdź bezpośrdnio na stronę www.player.pl/kod
  4. Wpisz swój indywidualny kod i potwierdź klikając "Sprawdź"
  5. Po sprawdzeniu vouchera otrzymasz komunikat, że oferta została aktywowana

Od tego momentu dostęp do pakietu START VOD lub START VOD+TV będzie aktywny w Playerze na każdym urządzeniu. Warunkiem jest bycie zalogowanym na loginie (adres email), na którym użyty był voucher.