10 czerwca 2020 07:59

Olkusz dostępny w usłudze mobiParking

article image

Do stale rozszerzanej listy miast, w których użytkownicy SkyCash mogą skorzystać z usługi mobiParking, dołączył Olkusz. Od 10 czerwca mieszkańcy Olkusza będą mogli opłacać dokładnie taki czas parkowania, jakiego potrzebują, dzięki funkcji START-STOP. Do wyboru są również parkowanie Na czas i Za określoną kwotę. Opłaty parkingowe są dokładnie takie same, jak przy zakupie papierowów bilecików.

Warto pamietać, że płacąc za parkowanie ze SkyCash można skorzystać z dodatkowej opcji Ubezpieczenia „Parkuj bezpiecznie”. Już od 0,99 zł za godzinę parkowania, ochroni przed niespodziewanymi wydatkami, jeśli samochód zostanie zniszczony przy próbie kradzieży lub włamania.

Poniżej podajemy szczegóły obowiązywania stref dla Olkusza:

Aby opłacić postój za pomocą aplikacji wystarczy:

  1. uruchomić aplikację SkyCash
  2. wskazać Olkusz z listy dostępnych miast
  3. wybrać jedną z form płatności

Aby opłacić postój za pomocą SMS, dzięki SkyCash należy:

  1. w celu rozpoczęcia parkowania wysłać sms o treści OLK na numer 82002
  2. w celu zakończenia parkowania wysłać sms o treści K na numer 82002

Strefa Płatnego Parkowania w Olkuszu obowiązuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 - 17:00.

W tym czasie obowiązuje cennik:

  • pierwsza godzina parkowania 2,00 zł
  • druga godzina parkowania 2,00 zł       
  • trzecia godzina parkowania 2,00 zł
  • każda kolejna godzina dodatkowo 2,00 zł

 

Jak opłacić parkowanie w aplikacji SkyCash?

Dzięki usłudze mobiParking, która dostępna jest na ekranie głównym aplikacji. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu i jego nazwę oraz podać źródło płatności, aby zacząć korzystać z bezpiecznego i wygodnego parkowania.

Do wyboru są 3 opcje: parkowanie na czas, na określoną kwotę lub za pomocą funkcji START-STOP, która umozliwa opłacić rzeczywisty czas parkowania. 

Co więcej?

Parkowanie mobilne to przede wszystkim wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla Twojeg komfrotu. Dodatkowo jednak w trosce o Twój spokój, udostępniliśmy jeszcze możliwość ubezpieczenia samochodu na czas parkowania. Już od 1 zł za 1h parkowania lub 4,95 zł jednorazowo za ochronę powyżej 4h. Parkuj bezpiecznie to do 5000 zł na naprawę zniszczeń auta w wyniku włamania lub próbie kradzieży.