Nowe usługi w SkyCash - doładowania Zalando i Adidas | Skycash

27 sierpnia 2021 10:51

Nowe usługi w SkyCash - doładowania Zalando i Adidas

article image

Przedstawiamy nowe produkty przedpłacone, które weszły do asortymentu naszej aplikacji. Od niedawna w SkyCash możesz kupić doładowanie do sklepów Zalando oraz Adidas. Możesz wykorzystać je sam lub podarować komuś bliskiemu na prezent. Karty podarunkowe umożliwiają bardzo łatwe opłacenie zakupów. Nie musisz już podłączać swojej karty kredytowej, aby zrealizować płatność.

Zakupy są jeszcze przyjemniejsze, kiedy możesz korzystać z karty podarunkowej. Szeroki asortyment Zalando oraz Adidas powinien zadowolić niejednego zakupoholika. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent dla bliskich, a także dla siebie. Kupowanie w tych sklepach niesie za sobą wiele innych korzyści, np. darmowy zwrot. Kiedy zakupiony przedmiot okaże się nietrafiony, to możesz go odesłać do Adidas w ciągu 60 dni, a do Zalando w ciągu 100 dni.

Jak kupić doładowanie Zalando i Adidas?

Aby zakupić doładowanie na ekranie głównym aplikacji wybierz kafel “Rozrywka i zakupy”. Na dole ekranu znajdziesz ikony Zalando i Adidas. Wybierz odpowiadający Ci sklep i kwotę, na jaką chcesz kupić doładowanie. Następnie zostaniesz przekierowany do ekranu podsumowującego zakup, wystarczy, że zaakceptujesz regulamin i klikniesz “Kup doładowanie”. To wszystko.

Jak wykorzystać doładowanie w Zalando?

  1. Zaloguj się za swoje konto użytkownika lub zarejestruj na stronie zalando.pl lub w aplikacji Zalando.
  2. Wejdź w zakładkę “Moje karty upominkowe i saldo” i wpisz kod karty upominkowej/doładowania w odpowiednie pole, a następnie kliknij “Zrealizuj”.
  3. Wartość karty zostanie automatycznie dodana do Twojego salda.

Kod możesz również wpisać podczas procesu składania zamówienia. Jeżeli nie wykorzystasz całkowitej wartości doładowania jednorazowo, pozostała kwota zostanie dodana do Twojego salda na koncie Zalando. Karty podarunkowe w Zalando są bezterminowe.

Jak wykorzystać doładowanie w Adidas?

Wejdź na adidas.pl, a następnie podczas finalizowania transakcji w polu “Karta Podarunkowa” wpisz 19-cyfrowy numer karty, a następnie 4-cyfrowy kod PIN.

Karta jest ważna przez 3 lata.

Sprawiaj prezenty sobie i bliskim ze SkyCash.