10 kwietnia 2020 16:34

Rozszerzamy ofertę serwisów filmów i seriali

article image

Specjalnie na Święta udostępniliśmy dla naszych użytkowników kolejne, nowe produkty. Tym razem roszczerzamy ofertę serwisów zapewniających dostęp do kultowych i światowych produkcji filmowych. Do oferty SkyCash dołączają kody aktywacyjne Netflix oraz FilmBox Live. 

Netflix to jedna najpoluplarniejszych platform, dzięki którym rozmowy ze znajomymi przeradzają się często w ożywione i napięte dyskusje. Cięzko zdecydować, który dostępy serial jest lepszy. Nie łatwo też czasem oderwać się od oglądania, bo serwis udostępnia od razu całe sezony produkcji. Dzięki kodom dostępnym w SkyCash, użytkownicy mogą opłacić dostęp do serwisu niezależnie od tego czy mieli wcześniej już konto Netflix, czy dopiero planują sprawdzić jego zawartość.

Kod kupiony w SkyCash pozwala wykorzystać środki na opłacenie serwisu Netflix. Kupionym kodem zapłacisz za dowolnie wybraną opcję usługi, czyli 34 zł (1 ekran), 43 zł (2 ekrany), 52 zł (3 ekrany). Opłacisz nim już istniejące, jak i nowe konto w Netflix (jeśli zakładasz nowe konto, zyskasz miesiąc darmowej usługi i dopiero po tym okresie zapłacisz za nowy okres).

W FilmBox Live każdy znajdzie coś dla siebie. Domowa rozrywka nowej generacji - od filmów, przez pokazy mody, dokumenty, po pokazy walk. Streaming 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. 15 kanałów i ponad 3000 filmów i seriali do wyboru. To coś, co naprawdę lubimy. Dostępne w dwóch wariantach, dających dostęp odpowiednio na 3 lub aż 6 miesięcy.

Użytkownicy mają do wyboru 2 i 3 warianty cenowe serwisów.

FilmBox Live - 49,90 zł i 99,90 zł

Netflix - 60 zł, 80 zł i 120zł (Obie kwoty zostaną w pełni wykorzystane na opłacenie abonamentu.)

Wsześniej już dostęne byłły również kody do CDA Premium na 30 i 90 dni.

Jak kupić?

Na ekranie głównym aplikacji SkyCash wybierz kafel DOŁADOWANIA, a następnie ROZRYWKA. Zdecyduj, który wariant kwotowy Cię interesuje i przejdź do płatności. Możesz zapłacić korzystając ze swojej portmonetki SkyCash, karty płatniczej przypisanej do portfela Masterpass lub szybkiego przelewu ze swojej bankowości elektronicznej. Numer karty podarunkowej znajdziesz w historii swoich transakcji w SkyCash.

Jak wykorzystać?

Netflix:

Aby wykorzystać abonament podarunkowy w serwisie Netflix, otwórz stronę netflix.com/redeem i wpisz otrzymany kod. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem serwisu Netflix, zostanie wyświetlony monit o utworzenie nowego konta w serwisie Netflix. Jeśli masz już konto w serwisie Netflix, ale nie jesteś zalogowany, kliknij opcję Zaloguj się na karcie 

FilmBox Live:

Możesz aktywować swój kod promocyjny na stronie www.filmboxlive.com, na telewizorach Smart TV i na urządzeniach wyposażonych w system operacyjny Android. 

Aktywacja na stronie www.filmboxlive.com: kliknij "Aktywacja kodu" i wprowadź swój adres e-mail oraz posiadany kod. Po udanej aktywacji zobaczysz komunikat "Twój kod promocyjny został aktywowany". W skrzynce e-mail znajdziesz swój e-mail/login użytkownika i hasło. Za pomocą tych danych możesz zalogować się na każdej platformie. Hasło możesz zmienić na stronie "Moje konto". 

Aktywacja na telewizorach Smart TV: pobierz aplikację z odpowiedniego sklepu (Samsung, LG, Philips, Sony, Vestel) i uruchom ją. Na głównej stronie kliknij "Login", wybierz opcję "Rejestracja"i wprowadź swój adres e-mail i posiadany kod. Po udanej aktywacji zobaczysz komunikat "Twój kod promocyjny został aktywowany". Zostaniesz automatycznie zarejestrowany i będziesz mógł korzystać z aplikacji Filmbox Live. Nie ma potrzeby ponownego wprowadzania kodu. W skrzynce e-mail znajdziesz swój e-mail/login użytkownika i hasło. Za pomocą tych danych możesz zalogować się na każdej platformie. Hasło możesz zmienić na stronie "Moje konto". 

Aktywacja na urządzeniach wyposażonych w system operacyjny Android: pobierz aplikację ze sklepu Google Play i uruchom ją. Dotknij ikony w menu po lewej stronie. Wybierz opcję "Kod promocyjny" i wprowadź swój adres e-mail i posiadany kod. Po udanej aktywacji zobaczysz komunikat "Twój kod promocyjny został aktywowany". W skrzynce e-mail znajdziesz swój e-mail/login użytkownika i hasło. Za pomocą tych danych możesz zalogować się na każdej platformie. Hasło możesz zmienić na stronie "Moje konto".