1 czerwca 2020 08:38

Nagradzamy płatności automatyczne SkyCash

article image

1 czerwca br. rusza program lojalnościowy Amber+, przeznaczony dla wszystkich kierowców korzystających z AmberOne Autostrady A1. Program zachęca do korzystania z systemu AmberGO, czyli bezpiecznych płatności automatycznych przy użyciu aplikacji SkyCash.

Aby wziąć udział w programie i zdobyć nagrodę wystarczy posiadać aktywną usługę Autostrady w SkyCash, a następnie dołączyć do programu akceptując jego regulamin bezpośrednio w aplikacji.

Na czym polega program Amber+?

W programie mogą brać udział pełnoletni użytkownicy aplikacji SkyCash, posiadający aktywną usługę Autostrady, którzy wyrazili chęć przystąpienia do programu akceptując jego regulamin. Do programu można dołączyć tylko do 30.09.2020 r.

Aby zdobyć nagrodę należy w okresie od 01.06.2020 do 31.12.2020 r. wykonać i opłacić za pomocą SkyCash 8 przejazdów AmberOne Autostradą A1 na odcinku Rusocin - Nowa Wieś lub Nowa Wieś  Rusocin (czyli Gdańsk – Toruń lub Toruń – Gdańsk).

Za każdy ww. przejazd, użytkownik otrzymuje „pieczątkę” na elektronicznej karcie lojalnościowej w aplikacji. Karta dostępna jest pod kaflem usługi Autostrady w aplikacji.  

Wystarczy 8 elektronicznych pieczątek za opłacone automatycznie przejazdy, aby odebrać nagrodę – ekologiczną szklaną butelkę podróżną w termicznym etui. W przypadku płatności standardowej, kierowcy potrzebują aż 10 pieczątek na kartach papierowych.

Program trwa od 01.06.2020 do 31.12.2020 r. lub do wyczerpania zapasu nagród. W programie może brać udział dowolna liczba pojazdów, jednak pieczątki nie łączą się ze sobą.

Gdzie znajdę regulamin programu?

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy. 

Dlaczego płatności automatyczne SkyCash?

Płatności automatyczne to bezpieczna i polecana metoda płatności, bo odbywa się bezdotykowo. Dodatkowo SkyCash, jako zaufana Krajowa Instytucja Płatnicza dba o bezpieczeństwo transakcji i danych użytkowników. Taki typ płatności nie wymaga od kierowcy żadnych zbędnych przestojów i interakcji, dzięki czemu kierowca może w pełni skupić się na prowadzeniu auta. 

Jak aktywować usługę Autostrady w SkyCash?

Na ekranie głównym aplikacji wybierz kafelek AUTOSTRADY. Tam należy dodać pojazdy, którymi chcesz poruszać się po wybranej autostradzie. Możesz aktywować pojazd, który jest już dodany w usłudze mobiParking lub wprowadzić dane innego auta. Najważniejsze informacje, jakie będą wymagane to numer rejestracyjny, kategoria pojazdu i wskazanie źródła płatności. Po zaakceptowaniu regulaminu usługi, zostanie ona aktywowana, o czym dostaniesz mailowe potwierdzenie.

Jak korzystać z automatycznej płatności SkyCash na AmberOne Autostradzie A1?

Tak naprawdę nie musisz nic robić, jeśli usługa jest już aktywna. Nie musisz nawet mieć przy sobie telefonu, kiedy wjeżdżasz na autostradę. Pamiętaj, że skorzystać możesz z każdej bramki, bo płatność w systemie AmberGO przy użyciu aplikacji SkyCash działa na wszystkich bramkach AmberOne Autostrady A1, równolegle z tradycyjnym sposobem płatności. Ogromnym plusem są jednak bramki dedykowane wyłącznie dla płatności automatycznych. Na A1 oznaczone one są na bramkach wjazdowych symbolem przekreślonego biletu, a na bramkach zjazdowych symbolem przekreślonego inkasenta i logotypem AmberGO. Jeśli korzystasz z bramek dedykowanych, pamiętaj, aby zwolnić i do szlabanu podjechać powoli. Po rozpoznaniu Twojego numeru rejestracyjnego, światło zmieni się na zielone, a szlaban podniesie się do góry. Szerokiej drogi!

 

*Organizatorem programu jest partner SkyCash - Gdańsk Transport Company S.A. jako dostawca AmberGO, systemu rozpoznawania tablic rejestracyjnych przez kamery video.