25 czerwca 2015 11:08

MobiParking nagrodzony Lokalizatorem Roku 2014

MobiParking nagrodzono Lokalizatorem Roku 2014, który przyznały redakcje tygodnika „Auto Świat” i portalu Lokalizacja.info. Doceniono łatwość obsługi i fakt, że aplikacja ułatwia proces parkowania kierowcom indywidualnym, jak i klientom flotowym, a funkcja START-STOP pozwala wnosić opłatę za realny czas postoju. Lokalizator Roku wręczono podczas drugiej edycji konferencji Navigation Trends for Drivers, wydarzenia dedykowanego kierowcom oraz usługom, które ułatwiają im funkcjonowanie za kierownicą.

 

 

 

 

Lokalizatory Roku otrzymują rozwiązania, które znacząco wpłynęły na polski rynek w minionym roku. W kategorii aplikacji dla kierowców zwyciężył mobiParking, oferowany przez SkyCash – system płatności przez komórkę. Jury doceniło łatwość obsługi aplikacji oraz fakt, że ułatwia ona proces parkowania samochodu zarówno kierowcom indywidualnym, jak i klientom flotowym, a funkcja START-STOP pozwala wnosić opłatę za realny czas postoju. - Lokalizator Roku 2014 to dla nas ogromne wyróżnienie.

 

 

 

 

 

Nagrodę dedykujemy wszystkim użytkownikom mobiParking, bo bez nich nasze działania i innowacyjne rozwiązania nie miałyby sensu. Aplikacja została dostrzeżona wspólnie przez ekspertów z redakcji „Auto Świat” i „Lokalizacja.info”, co przekonuje nas, że mobiParking jest rozwiązaniem dopasowanym do potrzeb polskich kierowców – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash Poland SA.