23 maja 2016 11:24

Miej voucher i daj voucher!

Wystartowała nowa promocja, w której można zdobyć bilety do Multikina. Jak to zrobić? Wystarczy zaprosić znajomych do SkyCash. Każdy użytkownik może zgarnąć aż cztery vouchery i taką samą liczbą obdarować swoich przyjaciół.

 

Żeby wziąć udział w promocji, należy skorzystać z funkcji „Zaproś do SkyCash”, która jest dostępna z poziomu ekranu startowego aplikacji. Teraz wystarczy wpisać numer telefonu lub wybrać odbiorcę z kontaktów i wysłać do niego dowolną kwotę – może to być nawet 1 grosz. Jeżeli znajomy przyjmie zaproszenie i zarejestruje się w SkyCash, zarówno on, jak i zapraszający otrzymają vouchery na dowolny seans w Multikinie.

 

 

Ze szczegółową instrukcją zapraszania do SkyCash można zapoznać się tutaj.

 

 

Każdy użytkownik SkyCash może skorzystać z promocji cztery razy, a tym samym zdobyć aż osiem biletów, spośród których połowa trafi do jego znajomych. Za przelewy do niezarejestrowanych użytkowników nie jest pobierana żadna prowizja.

 

 

Promocja trwa do wyczerpania limitu 400 voucherów, nie dłużej jednak niż do 24 czerwca 2016 r. Z jej pełnym regulaminem można zapoznać się tutaj.

 

 

Zapraszamy do udziału w promocji i życzymy udanych seansów!