18 czerwca 2020 08:47

Masz Huawei? Zwrócimy Ci do 10 zł

article image

Przygotowaliśmy promocję specjalną dla wszystkich nowych użytkowników, korzystających z urządzeń Huawei. Pobierając aplikację SkyCash ze sklepu Huawei App Gallery, użytkownik może otrzymać od nas do 10 zł zwrotu za pierwszą transakcję kartą Mastercard.

Ofertą objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej dostępne w aplikacji SkyCash. To oznacza, że z promocji można skorzystać w ponad 70 miastach w Polsce.

Kiedy działa promocja?

Promocja trwa od 18 czerwca do 31 października 2020 r. lub do wyczerpania zapasów

Jak działa promocja?

Warunkiem skorzystania z promocji jest pobranie aplikacji ze sklepu Huawei AppGallery i zarejestrowanie się w aplikacji SkyCash. Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników.

Należy dokonać zakupu dowolnego biletu komunikacji miejskiej wykorzystując jako źródło płatności swoją kartę MasterCard lub Maestro zarejestrowaną w portfelu Masterpass. Za pierwszą taką transakcję użytkownik może otrzymać zwrot w wysokości do 10 zł.

Gdzie znajdę Regulamin promocji?

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy. 

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na ekranie głównym aplikacji kliknij w "Twoje karty płatnicze".

Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączyć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

*Pamiętaj, że do portfela Masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.